Валентинки для матусі: пологівські діти зробили “подарунки у долонці”

Опубліковано в 12:17 Новини, У Пологах    293

Дитинство – це безтурботність, веселість, радість кожної людини. Згадуючи про своє дитинство, ми ніколи не можемо сказати, що воно пройшло для нас погано або,  що нам було нудно. Це завжди хороші, добрі і щасливі спогади нашого життя. Ми ростемо, вчимося життю, починаємо усвідомлювати реальність саме в цьому віці. 

У кожної дитини є сім’я. Сім’я – це захисник. Що б не сталося з дитиною в дитинстві, хто б її не образив, тільки в родині знайдеться розуміння, підтримка і захист. Напевно, тому в дитинстві так легко і безтурботно живеться, тому що на варті стоять завжди батьки, сім’я. У дитинстві нас радує кожне свято. 

Так, 14 лютого, до Дня усіх закоханих фахівцями Пологівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі-Центр) спільно з соціальним педагогом відділення соціальної реабілітації дітей-інвалідів КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» було організовано та проведено ігрову розважальну програму «Подарунок в долонці».

Діти виготовляли для своїх найпрекрасніших матусь – валентинки. Наприкінці заходу фахівець Центру пригостила дітей солодощами.

Усі дітки залишилися задоволеними та почували себе щасливо.

Інформацію надано Пологівським районним центром соціальних служб для сім’ї дітей та молоді

Залишити відповідь