Вартість пішохідної доріжки по вул. Єдності у Пологах – 1 000 000 гривень

Опубліковано в 9:56 Важливі, Новини, У Пологах    945

З 8 квітня у центрі Поліг по вулиці Єдності займаються відновленням пішохідної доріжки.

Як повідомили у міськраді, новий тротуар буде від будинку №14 до будинку №18.

На капремонт – Виготовлення та експертиза проектно-кошторисної документації, виконання робіт по об’єкту «Відновлення елементів благоустрою – частини тротуару по вул. Єдності спрямовано 1 000 000 гривень.

Такі дані ми отримали у відповіді на запит від міськради:

Пізніше, нам повідомили: “Кошторис пройшов експертизу. Тендер відбувся. За результатами тендеру вартість робіт по об’кту ” Відновлення елементів благоустрою – частини тротуару по вул. Єдності від буд. № 14 до буд. №18 в м. Пологи” складає 779990 грн.”

У плані «Ремонт дорожнього покриття пішохідних доріжок та прибудинкових територій» тротуар вул. Єдності  – єдиний на 2021 рік.

Коментарів: 4

  • Починаючи від виконуючою обов’язки міського голови не один “лимон” на багатостраджальну доріжку списали, правда тоді “списували” по серйозному – навіть міські дитсадки на тодішніх виконавців робіт по об’єкту «Відновлення елементів благоустрою – частини тротуару по вул. Єдності”! Бо ж не було тоді у штаті міськради вкомплектованого, як зараз, “Відділу архітектури, містобудування та капітального будівництва”, як і конкурсів на виконання робіт, з експертизами та кошторисами…

    • Звідки Ви берете такі дані? Кошторис пройшов експертизу. Тендер відбувся. За результатами тендеру вартість робіт по об’кту ” Відновлення елементів благоустрою – частини тротуару по вул. Єдності від буд. № 14 до буд. №18 в м. Пологи” складає 779990 грн.

Залишити відповідь