Важлива інформація для пологівських роботодавців

Опубліковано в 11:43 Важливі, Новини, У районі    445

Шановний роботодавцю! Пологівське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Запорізькій області доводить до Вашого відома, що згідно діючого «Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30 листопада 2011 р. №1232 (далі – «Порядок») встановлено:

Згідно п.10. названого вище «Порядку» роботодавець, одержавши повідомлення про нещасний випадок, зобов’язаний: 

  • протягом однієї години передати з використанням засобів зв’язку та протягом доби на паперовому носії повідомлення про нещасний випадок (згідно з додатком 2) Фондові за місцезнаходженням підприємства, на якому стався нещасний випадок та іншим установам згідно переліку;
  • протягом доби утворити комісію у складі не менш як три особи та організувати проведення розслідування.

Згідно п. 37. «Порядку» – про груповий нещасний випадок, нещасний випадок із смертельним наслідком, нещасний випадок, що спричинив тяжкі наслідки, випадок смерті або зникнення працівника під час виконання трудових (посадових) обов’язків роботодавець зобов’язаний протягом однієї години повідомити з використанням засобів зв’язку та протягом трьох годин подати на паперовому носії повідомлення:

  • територіальному органові Держпраці за місцезнаходженням підприємства;
  • органові прокуратури за місцем настання нещасного випадку;
  • Фондові за місцезнаходженням підприємства;
  • органові управління підприємства (у разі його відсутності — місцевій держадміністрації) та іншим установам згідно переліку.

Нагадуємо, що несвоєчасне повідомлення про нещасний випадок до Фонду є підставою для притягнення роботодавця до адміністративної відповідальності за правопорушення, передбачене статтею 1654 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Просимо додержуватись вимог «Порядку».

Про нещасний випадок на виробництві необхідно повідомляти засобами зв’язку на телефон: 0/265/ 2-31-89 (м. Пологи)

Повідомлення про нещасний випадок надсилати на тел./факс /0-265/ 2-38-60

Пологівське відділення управління ВД ФССУ у Запорізькій області знаходиться за адресою: вул. Жуковського, буд. 10, м. Пологи, Запорізька область, 70600

Інформує: начальник відділення В.І.Сивуха

Залишити відповідь