Вчителі будуть проводити уроки в захисних щитках

Опубліковано в 19:38 Актуально, В Україні, Важливі, Новини    689

Якщо регіон потрапить в “помаранчеву” карантинну зону, то вчителям потрібно буде носити захисні щитки. При цьому школи в “червоній” зоні карантину будуть закривати.

У школах “помаранчевої” карантинної зони вчителям доведеться носити захисний екран для обличчя. Про це заявив головний санлікар Віктор Ляшко на освітньому форумі  у вівторок, 18 серпня.

 “Учні та вчителі до навчального закладу заходять обов’язково в масці, яка прикриває рот і ніс обов’язково. У класі дозволяється бути без масок. Щодо сьогоднішніх рекомендацій: вчителі повинні бути в масках і протягом уроку, але ми змінимо норму. Вчителям буде дозволено викладати без маски на обличчі. У той же час в “помаранчевій” зоні ми дамо рекомендації вчителям одягати захисний щиток, прозорий і дозволяє передавати емоції, щоб не порушувати освітній процес “,- сказав Ляшко.

 Санітарний лікар нагадав, що в “червоній” зоні школи будуть закриті. При цьому нинішні рекомендації будуть переглядатися і змінюватися.

 “На наступному тижні планується глобальна конференція Всесвітньої організації охорони здоров’я, ЮНІСЕФ, до яких залучаються міністерства охорони здоров’я. Там також будуть розглядатися питання підготовки до нового навчального року в умовах пандемії. Також будуть розглядатися питання про те, потрібно чи не потрібно тестувати вчителів, учнів. Саме за результатами цієї глобальної конференції ми оцінимо доцільність перегляду наших рекомендацій “, – підсумував Ляшко.

 Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я наполягає на відправленні дітей в школи з 1 вересня. Школи не будуть працювати виключно в тих містах чи районах, де буде встановлений “червоний” рівень епідемічної небезпеки.

 Також повідомлялося, що навчальний рік у школярів розпочнеться з “коригуючого навчання”. Вчителі будуть перевіряти ступінь засвоєння матеріалу, який школярі проходили під час карантину.

Залишити відповідь