Вербівці привітали з Міжнародним Днем людей похилого віку та Днем ветерана

Опубліковано в 10:35 Новини, У районі    262

Учора, 3 жовтня колектив Вербівського сільського будинку культури вітали своїх односельчан – з Міжнародним Днем людей похилого віку та Днем ветерана.

Затишна атмосфера, гарний настрій все було тихо, а, водночас, хвилююче після сказаних слів. Було приємно бачити усміхнені обличчя, в очах ні не сльози то іскорки любові і тепла. Уважно і з розумінням слухали вірш “Розмова молодості й зрілості”. А далі, ще цікавіше – всі з посмішкою дивились мініатюру “Дві бабусі і онука” хтось можливо і себе впізнав чи то знайомих, сміх і оплески були щедрими.

Нагадали присутнім про те, як колись відпочивали всі разом, які були танцювальні майданчики, куди приходили молоді дівчата і хлопці, знайомилися, закохувалися, танцювали вальс і звичайно співали пісні… І тут зазвучала пісня “Ой у вишневому саду…” всі присутні підспівували, бо ця пісня навіяла гарні спогади.

Присутніх привітали зі святом голова сільської ради Кравченко Людмила Миколаївна, на адресу винуватців свята лунали побажання здоров`я і тепла, злагоди та миру. Також були вручені подяки учасникам аматорського фольклорного колективу “Селяночки -Паняночки” за самовідданість та високу виконавську майстерність.

“У чому секрет довголіття любові зрілих людей?”, -бабуся на це питання відповідала так: «Ми народилися і виросли в ті часи, коли речі, які зламалися, не викидали, а лагодили». Цієї мудрості нам, молодому поколінню, слід повчитися.

Так нехай же ніколи не спорожніють і не збідніють наші серця, наші скриньки щастя, і нехай вони відкриваються назустріч один одному, дбайливо зберігаючи дорогі спогади, передаючи їх дітям й онукам з покоління в покоління. А тому будуть вони жити вічно!

Автор: Оксана Дорошенко

Залишити відповідь