Вербівці влаштували справжнє родинне свято (ФОТО)

Опубліковано в 9:54 Новини, У районі, Фото-галерея    407

МОЯ СІМ`Я – МОЯ РОДИНА!

Усе, що є найкраще у дитини:
Її талант, культура, доброта —
Від тата й мами йде і від родини —
Незаперечна істина свята.
Сім’я, родина — це велике диво,
Там є любов і ласка, і тепло.
Там дітям затишно і радісно, й щасливо,
Тепер у нас і завжди так було.
29 березня,  в дитячому  садочку  “Росинка”  було  затишно  і по-домашньому  тепло, бо тут панує затишок й любов, бо тут в цей день відбулося  “Родинне свято”.  Сім”я – найдорожчий  скарб, який є у житті будь-якої людини. Сім’я – яке прекрасне слово, воно несе в собі багату спадщину. Кожна сім’я має своє коріння. На  свято завітали батьки, бабусі та дідусі вихованців.
До сліз розчулила присутніх  гарна пісня  та  таночки.  Безліч конкурсів та ігор зі своїми рідними.., лунав дитячий сміх, а дехто витер сльозу радості зі своїх очей. Вихователі – Іваненко Ольга Василівна, Синчіло Тетяна Анатоліївна та Дібровська Оксана Дмитрівна справді зробили “Родинне свято”, бо всі ми є велика, дружня і любляча родина, а в родині здійснюються усі бажання, то ж і дітки передали з рук у руки свічку, і кожна дитина в голос промовила своє бажання, маємо надію що їх бажання виповняться.
Добре, коли діти виховуються на традиціях  українського роду, бо ж і дрес-код учасників заходу підтверджував це.  Обійми батьків та теплі і щирі поцілунки діток, ну і звичайно солодкий стіл з солодощами, залишаться в пам`яті кожного хто був  на  цьому  святі .

Залишити відповідь