Ветерани АТО Пологівщини знайшли спільну мову з аграріями

Опубліковано в 15:08 Новини, У Пологах, У районі    397

Одне з найбільших в області об’єднань бійців антитерористичної операції – «Ветерани АТО Пологівщини» підбили підсумки своєї роботи під час звітно-виборчої конференції. До його лав входять понад 150 наших захисників, які беруть активну участь у суспільно-політичному житті, допомагають Українській армії, сприяють охороні громадського порядку.

За словами голови осередку Олега Вороніна, серед основних досягнень – налагодження діалогу з агропідприємствами щодо оформлення права власності на земельні ділянки для учасників АТО. Завдяки співпраці з компаніями «Агроком», «Стелсі» «Романцови і К» Пологівшина вийшла за цим показником на друге місце в області. Багато уваги також приділяється соціально-психологічній реабілітації хлопців, упровадженню проекту «Коло побратимів», сімейному дозвіллю, дитячим святам та пізнавальним зустрічам. Не забувають в організації і про товаришів, які опинились у складних життєвих обставинах, про хворих та поранених ветеранів.

Вітання від очільника регіону Костянтина Бриля передав присутнім заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Олександр Зубченко. Посадовець повідомив про підсумки позачергової сесії обласної ради, прийняття важливих соціальних програм,  спроби деструктивних сил дестабілізувати ситуацію на Запоріжжі в інтересах російських агресорів, закликав до єдності та спільного захисту миру на нашій землі.

Керівник обласного центру допомоги учасникам АТО Олексій Сквордяков розповів побратимам про новели у земельному законодавстві, зміни до обласної програми сприяння розвитку підприємництва, можливості вибору схеми пільгової оплати за житлово-комунальні послуги.

Головою організації було одноголосно переобрано Олега Вороніна. Учасники конференції також делегували своїх представників до складу районної групи з проведення операції «Врожай-2017» та обласної консультативної ради учасників АТО, визначилися з планами на найближчі місяці.

Іфнормує: Департамент  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю

Залишити відповідь