Від пологівських роботодавців надійшло 7 повідомлень про нещасні випадки, в тому числі – 1 смерть

Опубліковано в 14:16 Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 181

Пологівське відділення управління ВД Фонду у Запорізькій області інформує про стан виробничого травматизму  на  підприємствах Пологівського району за 12 місяців 2019 року.  

У  2019 році кількість нещасних випадків на виробництві в порівнянні з відповідним періодом за 2018 рік на території м.Пологи та Пологівського району зменшилось в двічі, (відповідно 14 проти 7). Протягом звітного періоду було зареєстровано 5 страхових випадків.

Протягом 12 місяців 2019 року від роботодавців Пологівського району, які перебувають на обліку в Пологівському відділенні Фонду соціального страхування України у Запорізькій області,  надійшло 7 повідомлень  про нещасні  випадки,  в тому числі про 1 випадок смерті на підприємстві.

За результатами проведених розслідувань 3 нещасних випадки визнано пов’язаними з виробництвом та страховими та 4 не пов’язані з виробництвом. Загальна кількість потерпілих на виробництві за 12 місяців 2019 року в  порівнянні  з відповідним періодом 2018 року  зменшилась з 15 до 7 працівників.

Основною причиною нещасних випадків, які були пов`язані із виробництвом є нехтування та не виконання вимог інструкцій з охорони праці при виконанні робіт з підвищеною небезпекою.

Аналіз  обставин  та причин  нещасних випадків в 2019 році показує, що основними причинами травмування працівників є організаційні, а саме невиконання вимог інструкцій з охорони праці працівниками та посадових обов’язків керівниками робіт.

По кожному нещасному випадку   комісіями  з розслідування розроблено заходи щодо усунення причин їх настання. Стан виконання та встановлені строки виконання рекомендованих заходів контролюється відділенням Фонду.

Випадків професійних захворювань в 2019 році як і в 2018 році не зареєстровано.

На період карантину на території Пологівського району тимчасово з 17 березня по 03 квітня 2020 року призупинені виконання окремих заходів профілактичної діяльності служби страхових експертів з охорони праці, але в разі скоєння нещасних випадків на виробництві – розслідування даного випадку буде проводитися дистанційно з використанням телекомунікаційних засобів зв`язку.

Тел. для довідок (06165) 2-38-60

Залишити відповідь