Відбулася 45 позачергова сесія Пологівської райради. Головне

Опубліковано в 17:03 Важливі, Новини, У районі    752

Сьогодні на сесії були присутні 23 депутати районної ради, які, згідно регламенту одноголосно проголосували за подані рішення.

Пропонуємо вам основні тези та цифри, якими керувалися депутати у своїй роботі сьогодні.

У зв’язку з виділенням майже 321 тис грн на ремонт даху КУ «Пологівська друкарня», депутати проголосували про «Внесення змін до районної Програми поповнення статутних капіталів комунальних підприємств на 2018-2020роки».

У зв’язку з технічними питаннями, знову було порушене рішення «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення меж селища Магедово», роботи з даного питання тривають.

Пологівський ЦПМСД отримає від райради два легкових автомобіля Renault DUSTER, 2019 року з моменту підписання акту приймання-передачі.

Проголосували про зміни та доповнення до Бюджету району на 2019 рік:

+Збільшили річні кошторисні призначення на «Надання пільг на оплату ЖКП окремим категоріям громадян відповідно до законодавства» на 592 тис 719 грн

+Збільшили річні кошторисні призначення на «Надання субсидій населенню для відшкодування витратна оплату ЖКП»на суму 225 тис 575 грн

Зменшити бюджетні призначення по загальному фонду «Пологівської БЛІЛ» на суму 430 тис грн(видатки на відрядження, оплата теплопостачання, водопостачання та водовідведення, оплата електроенергії, виплата пенсій та допомоги)

Зменшити бюджетні призначення по загальному фонду «Пологівському ЦПМСД» на суму 47 тис грн (електроенергія, поточні видатки, оплата послуг крім комунальних)

Зменшити бюджетні призначення на загальну суму 114 тис грн для культурних закладів: Пологівський районний будинок культури, Пологівська центральна районна бібліотека, краєзнавчий музей, Пологівський РОМЦК (оплата газопостачання, електроенергії, теплопостачання, послуг централізованої бухгалтерії)

Зменшити бюджетні призначення для районної програми «Назустріч людям» на суму 70 тис грн.

Також, перерозподілили кошти відповідно нагальним потребам в районних комунальних установах в межах раніше заявлених сум.

Останніми питаннями розглянули преміювання до Дня місцевого самоврядування голови районної ради Олександра Покутнього та його заступника Ігоря Шевченка у розмірі 65 відсотків посадового окладу.

Залишити відповідь