ВІДЕО-ФАКТ: На пологівському стадіоні “Локомотив” кипить робота

Опубліковано в 17:32 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах    852

На стадіоні “Локомотив” по вулиці Севастопольській, 35 тривають роботи з реконструкції.

Відео сьогоднішньої роботи з нами поділився Олександр Добровольський, який контролює процес відновлення стадіону та керує роботами на ньому.

Сьогодні, за допомогою спеціалізованої техніки, на стадіоні зрізали верхній шар покриття поля, після чого його мають засипати відсівом та прогрейдерувати. Передбачено, що нове покриття буде штучним, його надано Федерацією футболу України.

До відома, на сайті публічних закупівель «Прозоро» вартість робіт по об’єкту «Реконструкція адміністративно-побутової будівлі стадіону по вул. Севастопольській, 35» складає 988 747 грн.

Відповідно до експертизи на проект, загальна кошторисна вартість проекту складає 3134,333 тис. грн., у тому числі: ДФРР – 2820,8997 тис.грн., з місцевого бюджету – 313,4333 тис. гривень. Даний проект передбачає фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку (90%) та коштів місцевих бюджетів (10%).

До речі, період реалізації реконструкції футбольного поля стадіону з 05.2017 по 12.2017. 

Загальна площа футбольного поля складає 7140 м², ігрова зона – 6565 м².

Після завершення реконструкції футбольного поля, прогнозується проведення обласних, всеукраїнських змагань на території стадіону “Локомотив”. Мешканці міста Пологи і Пологівського району матимуть змогу в повному обсязі використовувати потужності стадіону для проведення спортивних заходів.  Діяльність за проектом передбачає подальший розвиток й функціонування стадіону для проведення занять з фізичної культури, тренувань та різноманітних змагань, як для дітей так і для дорослих. 

Пологівським центром культури та дозвілля «Гірник» Пологівської міської ради, як балансоутримувачем стадіону буде встановлено порядок управління спортивними секціями, з метою структурованої роботи об’єкту фізичної культури та спорту міста.

Детальшіне про сам проект реконструкції можна дізнатись за посиланням

Залишити відповідь