ВІДЕО-ФАКТ: Пологівський “Золотий ключик” – переміг обласний конкурс

Опубліковано в 15:22 Відео-галаеря, Новини    327

«Зоряниця» об’єднала юні таланти різних національних культур Запорізької області

Український гопак, литовський клумпакоіс, вірменський кочари, інші національні танці, хорові та сольні виступи юних греків, болгар, грузин, вірмен, угорців і, звісно, українців, що демонстрували своє мистецтво під час Обласного фестивалю міжнаціональних культур «Зоряниця», підтвердили статус багатонаціональної Запорізької області.

Вітаючи учасників і глядачів фестивалю, що проходив в суботу в запорізькому палаці культури «Орбіта», керуючий справами виконавчого апарату Запорізької обласної ради Володимир Подорожко, зауважив, що обов’язок кожного дорослого – дати дітям гідне виховання, пристойну освіту і максимально розкрити їхні таланти.

– Фестиваль «Зоряниця», участь в якому беруть понад 80 колективів і вокалістів, – підтвердження того, що Запорізька земля дає країні і світові талановитих дітей. Це підтвердження того, що мистецтво в Запорізькій області затребуване і воно розвивається, – підкреслив Володимир Подорожко.

Конкурсантів «Зоряниці» оцінювало надзвичайно професійне журі, до складу якого увійшли мистецтвознавці, хореографи, викладачі кафедри акторської майстерності, відомі артисти.

За  рішенням обласного журі у кожній віковій категорії визначено переможців, яких  нагороджено дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації:

Диплом І ступеня отримали  28 колективів; диплом ІІ ступеня – 20 колективів; диплом ІІІ ступеня  – 13 колективів.

Гран – прі за одностайним рішенням журі присуджено старшій групі «Мальви» хореографічного ансамблю «Золотий ключик» Пологівської спеціалізованої різнопрофільної школи І-ІІІ ступенів № 2.

Переможці обласного фестивалю-конкурсу міжнаціональних культур «Зоряниця» за бажанням можуть брати участь у Всеукраїнському фестивалі дитячої художньої творчості «Єдина родина».


Після завершення конкурсу, головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Пологівської РДА Ангеліна Устименко поділилась у соц. мережах приємною новиною:

“Вітаємо переможців обласного конкурсу “Зоряниця” – Зразковий аматорський хореографічний колектив “Золотий ключик”.”

Залишити відповідь