Відміни карантину не буде: Ляшко ошелешив українців

Опубліковано в 12:19 Актуально, В Україні, Новини, У районі, У регіоні, Цікаво та корисно    1 810

Більшості українців карантинний режим, навіть в послабленому варіанті, обрид настільки, що населення просто перестало дотримуватися життєво необхідних профілактичних заходів, як-от – носіння захисних масок і невідвідування масові скупчення людей.

Проте в МОЗ наполягають, що карантинні обмеження повинні бути – і, більше всього, будуть продовжені до тих пір, поки від COVID-19 буде знайдено ефективні ліки або вакцину.

Допоки ж вакцина або ефективні ліки від COVID-19 буде винайдено вченими, українцям доведеться змиритися з існуванням певних карантинних обмежень – не дивлячись на те, що раніше уряд обіцяв скасувати режим карантину вже 31 липня. Про це в інтерв’ю каналу 24 розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

За словами Ляшка, українцям доведеться носити маски, дезінфікувати руки і тримати соціальну дистанцію в громадських місцях ще, як мінімум, декілька місяців.

«Це ті речі, з якими нам доведеться жити трохи довше, до появи лікарських засобів або імунобіологічного препарату», – зазначив чиновник.

При цьому Віктор Ляшко розповів про те, що в Міністерстві охорони здоров’я вже змоделювали три різні ситуації з пандемією в подальшому, згідно з якими медики приймають рішення щодо того, як слід чинити з режимом карантину в Україні.

1 коментар на “Відміни карантину не буде: Ляшко ошелешив українців

  • Непогано б ще розробити одноразові стікери на маски, та контролювати їх використання, адже маска річ одноразова – термін її придатності 2 години! 😉

Залишити відповідь