Відповіді на хвилюючі питання щодо COVID-19 в Пологівському районі

Опубліковано в 20:33 Актуально, Важливі, У Пологах, У районі    1 410

 Сьогодні, 17 серпня, відбулася зустріч головного лікаря КП «ЦПМСД» Анни Дуб, заступника головного лікаря Наталії Гарцевої та головного епідеміолога Тетяни Одинець, зі ЗМІ, де медики розповіли про стан захворюваності на коронавірус у Пологівському районі.

 На сьогодні в Пологівському районі 26 хворих, 25 – на амбулаторному лікуванні та один – на стаціонарному. Серед хворих четверо дітей. З контактними особами зараз проводиться активна робота. Лікарі запевнили, що не потрібно панікувати. Найголовніше – дотримуватися карантинних норм: використовувати засоби індивідуального захисту, частіше мити руки. Надягати маску в громадських місцях, надягати маску, аби був закритий носик, а не так, як люблять носити маски більшість людей: на голові, на лобі, на підборідді. Не варто без зайвої потреби іти до лікарні. Якщо все ж виникла така необхідність, рекомендовано спочатку зв’язатись по телефону зі своїм сімейним лікарем.

Повтор прямого ефіру можна переглянути в офіційній групі “ПІК” за посиланням: Зустріч головного лікаря КП “ЦПМСД”, заступника головного лікаря і епідеміолога з приводу спалаху коронавірусу в Пологівському районі

 

 

1 коментар на “Відповіді на хвилюючі питання щодо COVID-19 в Пологівському районі

  • Цікаво, цікаво… Анна Дуб вже й …Михайлівна, 1985 року народження, стаж 9 років, і – …категорія вища… А у інших стаж… і без категорій… Ганна коли почали доХтори практикувать ще й не родилася… Вона що, в дитинстві кошенят-цуценят препарувать практикувала, на тому й дисертації малювала? )))

Залишити відповідь