Відремонтовано ділянку автодороги від Оріхова в бік Поліг

Опубліковано в 20:22 Важливі, Новини, У регіоні    1 126

Завершено роботи по відновленню дорожнього покриття до кордону Оріхівського району. Поточний середній ремонт виконує підрядне підприємство ТОВ «Автомагістраль-Південь». Роботи на цій ділянці почалися 15 травня.

Станом на 24 липня, влаштований останній – верхній шар дорожнього покриття з ЩМА 20, загальною протяжністю 7,8 км.

Зараз, підрядник займається благоустроєм відновленої ділянки автодороги. Проводяться роботи по зміцненню узбіч, облаштування тротуарів, а також зупинок.

Підрядник, згідно договору також встановлює нові дорожні знаки, повідомляє прес-служба Служби автодоріг у Запорізькій області.

Нагадаємо, в цьому році в рамках виділеного фінансування роботи проводилися і проводяться на п’яти ділянках автодороги державного значення Н-08 в Запорізькому, Оріхівському, Пологівському, Більмацькому та Розівському районах.

Всього, в цьому році фінансування виділено на ремонт 35 кілометрів «дороги життя». Не виключено, що Запорізькій області буде виділено додаткове фінансування.

Фото прес-служби Служби автодоріг у Запорізькій області

1 коментар на “Відремонтовано ділянку автодороги від Оріхова в бік Поліг

  • Хитро написано: “до кордону Оріхівського району”, але треба б зазначити що до того кордону з центру того ж району! Але нам щоб добратися до того “кордону” слів немає – одні матюки!

Залишити відповідь