Відсутність місць для тютюнопаління призвела до утворення чергового смітника (ФОТО-ФАКТ)

Опубліковано в 17:44 Актуально, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні, Фото-галерея, Цікаво та корисно    378

Наявність місць стихійного скупчення сміття, яке вільно спалюється посеред білого дня, вочевидь, давно вже нікого не хвилює у Пологах.

Тож, і поява нового смітника так і лишилася б непоміченою, якби ми раптово не натрапили на нього.

Українське законодавство забороняє палити у громадських місцях, та місцях, які розташовані на відстані менше ніж 50 метрів від шкіл, дитячих садочків, державних установ тощо, передбачаючи низку штрафів за даний вид правопорушення. Але, водночас палити можна у спеціально створених для цього місцях.

У Пологах не існує жодного пристосованого місця для паління, і майже відсутні забороняючі позначки.

Пасажири, які очікують на прибуттся свого автобусу до автовокзалу, призвичаїлися палити за кіосками, яких тут багато.

Власники торгівельних точок поставили ємності, в які курці мали б викидати недопалки та інше сміття, на кшталт пустих стаканчиків з-під кави.

Але на свої очі можна побачити смітник, який утворився в результаті недбалості тих самих курців, які лишають після себе не тільки недопалки, але ще й купу іншого сміття.

Можливо, існують набагато важливіші проблеми у місті, аніж відсутність місць для паління, але це не поліпшить ані естетичного стану пологівських вулиць, та тим паче не врятує недбалих курців від штрафів за тютюнопаління у невизначеному для цього місці лише тому, що жодного такого місця в Пологах просто немає.

Залишити відповідь