Військкомати незабаром зникнуть

Опубліковано в 20:28 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    400

Замість військкоматів з’являться терцентри комплектування та соціальної підтримки

Міністр оборони Степан Полторак затвердив План створення на базі військових комісаріатів територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки.

— Планом передбачено перехід на новий формат роботи у військових комісаріатах. Метою створення таких центрів є підвищення ефективності роботи з військовозобов’язаними, резервістами та ветеранами у системі надання послуг щодо їх соціального та правового захисту, — цитує генерала армії України Степана Полторака сайт Міністерства оборони.

До речі, спочатку передбачалося, що військкомати будуть реформовані в єдині центри обслуговування військовослужбовців в 2016 році. Про це Степан Полторак заявляв на початку грудня 2015-го в ході публічного звіту щодо виконання програми діяльності Кабінету міністрів України.

Міністр оборони України тоді повідомив, що в рамках реформування обороноздатності країни завершується створення єдиного реєстру військовозобов’язаних.

Але … не склалося. До питання створення терцентрів замість військкоматів повернулися в 2017 році. Так, 1 серпня на базі Чернігівського обласного військового комісаріату стартував пілотний проект.

І ось, днями, генерал армії Степан Полторак підписав План, згідно з яким у військкоматах відбудеться перехід на новий формат роботи

Джерело: iz.com.ua

Залишити відповідь