Військових у Пологах з Трійцею привітали. А ми у їх “домівку” завітали (ФОТО)

Опубліковано в 16:46 Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    647

Сьогодні, 27 травня православний світ відзначає велике дванадесяте перехідне свято – День Святої Трійці або П’ятидесятниця, який припадає на 50-й день після Великодня і прославляє велику Пресвяту Трійцю. З цієї нагоди, у військову частину, що дислокується на пологівській залізниці завітали з привітаннями.

Приїзд священника було організовано за ініціативи депутата Пологівської міськради Лариси Стасової та за сприяння громадсського формування м. Пологи.

Святкове освячення з молитвою провів отець Андрій – Благочинний Пологівського церковного округу Бердянської єпархії Української Православної Церкви, настоятель храму Святителя Миколая.

Він звернувся до хлопців із найсвітлішими побажаннями, зачитав Слово Боже та окропив військових і їх місце перебування свяченою водою. Також, запропонував сповідатись, хто мав бажання, і нагадав, що звернутись до нього можна будь-коли, якщо у цьому є потреба.

Також, з щирими привітаннями звернулась до хлопців Лариса Григорівна Стасова. Вручивши солодкий пиріг, вона звернулась із теплими словами:

Хлопці, велика шана вашим матерям, за те що виростили сміливих та мужніх синів, справжніх захисників. Щиро бажаю вам миру, наснаги, позитивного настрою та віри у світле майбутнє. Мені дуже хочеться, що ваше покоління продовжувало рід, у вас незабаром зявилось якомога більше діток, і головне – щоб ви повернулись якнайшвидше у свої домівки, до рідних.

Користуючись нагодою, ми напросились до військовослужбовців у гості на екскурсію аби побачити їх умови проживання, побут і основні потреби.

Чесно, були дуже вражені… Власноруч, як могли вони облаштували собі кухню, лазню, міні спорт-зал, та інше. Проживають у вагоні-плацкарті, де влітку “як у консервній банці” – говорять хлопці. Там облаштовані куточки гігієни, роздягальні, навіть святий куточок з оберегами. Над ліжками висять фото рідних, листівки-талісмани від школярів.. А тренажери зроблені із підручних матеріалів.

Подивіться самі:

Під час бесіди, військові розповідають, що наших місцевих частенько тягне на пригоди, і не боючись нічого, вони порушують порядок у частині, влаштовують різного види провокації, здебільшого у нетверезому стані, наражаючись на небезпеку.

На останок, військові звернулись із проханням знайти добрих господарів їх “пухнастій трійці”. Тож, зверніть увагу, можливо саме вам не вистачає такого клубочка щастя)

Залишити відповідь