Вітання, подарунки, нові номери, безліч оплесків… Усе це з нагоди 40-річчя ЦКД “Гірник (ФОТО)

Опубліковано в 12:45 Новини, У Пологах, Фото-галерея    799

Учора, надвечір, у Центрі культури та дозвілля “Гірник” відбувся святковий концерт, приурочений ювілею комунального закладу, йому виповнилось вже 40 років.

На урочистостях згадали усіх, хто доклав чимало зусиль для існування, розвитку БК, хто роками дарував гарний настрій, та створював чудові номери на цій сцені. На мультимедійному екрані демонструвались світлини від початку до сьогодення – від чорно-білих до кольорових. Згадали, вшанували, та привітали усіх директорів, які значну частину свого життя віддали “Гірнику”, колективи, виконавців…

Як і годиться на дні народженні, колектив привітали корисними подарунками, квітами, вручили подяки та відзнаки.

Загалом, цей концерт був неперевершеним, і дуже цікавим. Більшість номерів були абсолютно новими, із родзинкою та неперевершеним хистом виступаючих. На сцені виконувались пісні, як сучасні, так і традиційні, українські, запальні та мелодійні танці. А ще, глядачі були в захваті від комедійної постанови (інтермедія “Весілля”) у виконанні народного аматорського колективу. Найбільше, присутніх на святі, які аплодували стоячи, вразив спів нової зірки із села Григорівка – Ігоря Бойко, який цьогоріч отримав Гран Прі на конкурсі “Злет натхнення”.

Сьогодні, сміливо можна заявити, що ЦКД “Гірник” крокує в ногу із сучасністю, не зупинився на місці, а розвивається та досягає нових вершин завдяки наполегливій праці, таланту і хисту викладачів та усіх виступаючих.

Окрім цього, свої неперевершені виступи дарували:

  • зразковий аматорський хореографічний ансамбль «Золотий ключик» – «Танець квітів», «Половецькі полонянки», «Білоруська крутуха», «Леді Гетсбіданс-паті»
  • театр танцю «Терпсихора» – танець «Суперляльки», «Каштановий вальс», «ЕксплоушенЕнерджи», 
  • гурт «Калинонька» – пісня «Карапет»
  • Андрій Шептій – пісня «Вона»
  • Вікторія Кривицька – пісня «Сонце»
  • Ірина Сокирко – пісня «Водограй»
  • О. Пелєшко – пісня «Солодка ягода» 
  • Віктор Корольов – пісня «Поцілую» 
  • К. Кузнєцова – пісня «Прірва» 
  • О. Павловська – пісня «Скрипка» 

Нинішній директор Олександр Добровольський пишається, що йому дістався такий скарб у спадок – талановиті митці, творчі особистості та працелюбні люди. Він обіцяє не зупинятись на досягнутому, і з кожним днем робити усе для того, аби “Гірник” вражав, захоплював, та по-доброму дивував своїх прихильників. 

Довідково:

Ідея будівництва БК “Гірник” належить Поліщуку Володимиру Степановичу, який на той час був  директором Приазовського рудоуправління, а втілювали у життя цю ідею бригада будівельників на чолі з начальником відділу капітального будівництва Кологойдою  Миколою Степановичем.

Першим керівником був Іван Григорович Лісовський.

Одним з перших почав своє творче життя на сцені “Гірника” чоловічий гурт під керівництвом Закарлюки Петра Кириловича. Він був знаним далеко за межами нашого району, навіть  концерти в м. Запоріжжя рідко обходились без їх участі. Також, добре всім відомий гурт «Калинонька», який одним з перших починав свою творчу діяльність під керівництвом Таран Наталії Георгіївни.

Світлана Ляшенко, свого часу створила оригінальний, неповторний цирковий колектив. Марина Мерена  – керівник одного з перших танцювальнихколективів. ЇЇ яскраві постановки народнихтанців були дуже популярними, а родзинкою було те, що виступи цього танцювального колективу супроводжувались оркестром народних інструментів. Керував оркестром  Закарлюка Петро Кирилович, а ускладі його були: Василь Орлов, Володимир Перекупка, Анатолій Овсяніков, Борис Осіпчук,  Олександр. Не менш яскравим був і танцювальний колектив «Експресив» під керівництвом Тамари Полегенько. 

Також, у “Гірника” був неймовірний хоровий колектив, до складу якого входили працівники колишнього Приазовського рудоуправління, 40-ка учасниками керував Перекупка Володимир Якович. 

Також є «народний аматорський колектив”. Звання «народний» йому було присвоєно в 1996 році. Створювався він, як перший самодіяльний театр в м. Пологи в 1978 році саме при БК «Гірник». І весь цей час, незмінно, протягом 39 років, ним керує Кодак Катерина Пилипівна. Вона і автор більшості ідей, і постановник, і режисер.

Колись у БК “Гірник” працював і “Катрусин кінозал”, він був улюбленим місцем для дозвілля всього міста. В залі були аншлаги, білети розкуповувалися за декілька днів. Це все завдяки талановитій команді, до складу якої увійшли: Мельников Володимир, Полько Леся, Козак Ольга, Дяченко Надія. Директором працювала Кодак Катерина Пилипівна, саме вона більшу частину творчого життя присвятила “Гірнику”.

Далі, директором був Сергій Титюк – золотий голос Пологівщини і дуже талановита людина та захисник своєї держави.

Залишити відповідь