Вітаємо комбайновий екіпаж ТОВ “Агрофірма “НИВА”! 📷

Опубліковано в 14:58 Важливі, Новини, У районі, Фото-галерея    795

З метою своєчасного і якісного проведення збирання врожаю ранніх зернових культур у 2019 році, відділ агропромислового розвитку Пологівської РДА, президія районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу, традиційно проводить районний конкурс на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур.

Сьогодні вітати перших із перших у село Вербове вирушили: начальник агропромислового розвитку Пологівської РДА Анатолій Діхтяр, в.о. голови районної профспілкової організації працівників агропромислового комплексу Наталія Понеділок, та представники ЗМІ.

За 5 днів першої п’ятиденки, колектив комбайнового агрегату ТОВ “Агрофірма “НИВА”  – комбайнер Олександр Редько та його помічник Олександр Яцук комбайном “Джон-Дір” зібрали врожай з площі 230 га і намолотили 897 тонн зерна.

Відтак, ТОВ “Агрофірма “НИВА” отримала перехідний приз – символ агропромислового розвитку району, а члени екіпажу нагороджені Почесними грамотами відділу АПР Пологівської РДА, грошовими призами районної профспілкової організації працівників АПК.

– Працюю вже 25 років. Робота не з легких, буває різне. Починається робочий день у мене о 6 ранку, і закінчується о півночі. Точно скажу, що врожай цього року гарний, на відміну від минулого. – говорить комбайнер Олександр Васильович.

Нагадаємо, конкурс на кращу організацію збирання врожаю ранніх зернових культур щорічно проводиться в період збирання врожаю за підсумками п’ятиденок та за підсумками жнив.

На  збиранні врожаю ранніх зернових культур за підсумками кожної п’ятиденки в господарствах  визначають кращі колективи комбайнових екіпажів, які досягнуть найвищих показників під час виконання норм виробітку незалежно від марки комбайна та за підсумками жнив – за найвищий намолот і подаються відділу агропромислового розвитку районної державної адміністрації та районному комітету профспілкової організації працівників АПК.

Керівники первинних профспілкових  організацій проводять організаційну роботу по сприянню  надання  даних по результатам жнив і визначенні кращих комбайнових агрегатів до районного відділу агропромислового розвитку та районної профспілкової організації працівників АПК.

При підведенні підсумків жнив, крім зазначених показників, враховуються якість виконання робіт, додержання правил охорони праці, техніки безпеки, протипожежних вимог.

За результатами роботи готується спільна Постанова відділу АПР Пологівської РДА, Президії районної профспілкової організації працівників АПК щодо нагородження переможців. 

Результати другої п’ятиденки будуть відомі 8 червня.

Успіхів комбайнерам! Гарного врожаю Пологівщині!

1 коментар на “Вітаємо комбайновий екіпаж ТОВ “Агрофірма “НИВА”! 📷

Залишити відповідь