ВІТАЄМО ЮНИХ НАТУРАЛІСТІВ Пологівської СРШ І-ІІІ ст. №2 !

Опубліковано в 8:17 Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    254

25 жовтня у Запорізькому обласному центрі еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді відбувся Обласний зліт юних натуралістів «Мій край – моє натхнення» в рамках Всеукраїнської акції «День натураліста».

У зльоті взяли участь учні Пологівської СРШ І-ІІІ ст. №2:Верба Максим – учень 7-А класу, Штандюк Владислав – учень 9-А класу та Бурима Карина і Сторчак Ксенія – учениці 10 класу разом з вчителем біології Сторчак Л.М. 

Юннатів тепло привітав директор Запорізького обласного центру – Ярмощук Микола Анатолійович. Зліт було продовжено номерами художньої самодіяльності. Учасники свята отримали яскраві враження від виступів учнів загальноосвітніх шкіл.

Під час зльоту працювали секції: «Охорона навколишнього середовища», «Аграрна діяльність», «Народні ремесла». Цікавими та змістовними були майстер-класи з виготовлення ляльки-мотанки та міні-короваю із солоного тіста, українських квітів-оберегів, рослин ‒ символів народів світу. 

Прикрасою заходу була виставка «Юннатівські справи», на якій учасники представили поробки з сировинних відходів та природних матеріалів, обереги, постери, розкладинки, буклети, методичні розробки, фотозвіти. 

Учні Пологівської СРШ І-ІІІ ст. №2 Верба Максим та Бурима Карина представляли свої роботи на секції «Аграрна діяльність». Сторчак Ксенія та Штандюк Владислав успішно представили звіт роботи екологічного гуртка школи «Ми зможемо» за минулий рік. Розповіли про те, як сучасна молодь намагається зробити світ кращим навколо нас.

За творчий підхід до проведення майстер-класів та презентацій досвіду практичної та дослідницької роботи учасники заходу отримали Грамоти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та пам’ятні сувеніри. Також нашу школу було відзначено як кращу в номінації «Еколого-патріотичне виховання».

Інформує: Офіційна група Пологівської СРШ І-ІІІ ст. №2 

Залишити відповідь