ВІТАЄМО З ДНЕМ ПІДПРИЄМЦЯ! Дізнайтесь про СППР більше…

Опубліковано в 9:26 Важливі, Для бізнесменів та підприємців, Новини, У Пологах, У районі    878

Сьогодні, 6 вересня – День підприємця. У цей день ми традиційно вшановуємо людей, які не тільки розпочали власну справу та взяли на себе відповідальність за добробут своєї сім’ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари і послуги, наповнюють бюджет, надають підтримку.

Шановні підприємці Пологівського району, від імені СППР, щиро вітаю вас із професійним святом!

Інтенсивний розвиток малого і середнього бізнесу – основа успішної економіки держави. Від підприємців багато в чому залежить створення нових робочих місць, поповнення бюджетів і, відповідно, соціальна стабільність у суспільстві.

Пологівською Спілкою підприємців постійно проводиться робота стосовно подолання кризових явищ в економічному та соціальному середовищі міста та створення принципово нової партнерської моделі співпраці влади та бізнесу.

Нами немало вже було зроблено за кілька років існування. (*Зі звітом роботи можна ознайомитись нижче.)

Сьогодні прийміть найщиріші вітання та побажання успіхів у вашому бізнесі!

Щира вдячність вам за те, що в нелегкий для нас всіх час, ви берете активну участь у вирішенні проблем міста й району.

Зичимо вам та вашим родинам миру, міцного здоров’я, щедрої світлої долі, добробуту, злагоди, витримки, оптимізму і невичерпної наснаги у праці.

Нехай кожна започаткована вами справа буде вдалою і успішною, постійно зростають обсяги вашого виробництва, реалізації товарів та послуг, збільшуються надходження та прибутки!

Голова ГО “Спілка підприємців Пологівського району”

Геннадій Суходоля


Громадська організація “Спілка підприємців Пологівського району” (ГО “СППР”) активно приймає участь в житті громади: спільно з представниками ОМС приймають участь у грантових програмах (наприклад, 2018 рік участь в проєкті «Успішні локальні громади» за підтримки Фонду «Освіта для демократії» (Варшава, Польща), Громадської організації «Наше Поділля» (Вінниця) та Громадської організації «Точка доступу» (Краматорськ)), самостійно ініціюють участь у грантових програмах (наприклад, 2020 рік Міжнародний фонд «Відродження», проєкт «Людяність і взаємодопомога»: гуманітарна ініціатива проти пандемії), голова громадської організації в складі Координаційної ради з питань Громадського бюджету Пологівської міської об’єднаної територіальної громади http://mradapology.gov.ua/koordinatsiina_rada/2724-.html, Робочої групи з підготовки “Плану місцевого економічного розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громади”, а також з розробки Стратегії розвитку Пологівської міської об’єднаної територіальної громади на період до 2027 року.

Представники ГО “СППР” приймали активну участь у проведенні Форуму із впровадження громадського бюджету у місті Пологи «Громадський бюджет: запрошення до діалогу», за підсумками проведення якого було сформовано попередній склад Координаційної ради http://mradapology.gov.ua/novini_i_ogoloshennia/1689-gromadskii_biudzhet_zaproshennia_do_dialogu.html.

Крім того, члени громадської організації приймали активну учать в проведенні опитувань серед мешканців громади з метою визначення потреб населення (використані методи локального аналізу: метод «Висячих питань» та «Дослідницької прогулянки», також у проведенні SWOT-аналізу для виявлення сильних та слабких сторін громади).

Спілкою підприємців Пологівського району було зупинено збільшення податку на землю для бізнесу.

До Дня молоді Спілка підприємців Пологівського району влаштувала солодкий презент на зоні відпочинку “Бублик” для усіх відпочиваючих. “Підсолоди своє життя” – під таким гаслом кожен бажаючий міг отримати солодку вату  безкоштовно. https://p-i-k.zp.ua/pidsolody-svoye-zhyttya-aktsiya-vid-pologivskyh-pidpryyemtsiv/

Пологівські підприємці долучались до велопробігу «Єдність в ім’я Перемоги». https://p-i-k.zp.ua/pologivski-pidpryyemtsi-doluchylys-do-veloprobigu-yednist-v-im-ya-peremogy/

В квітні 2020 року ГО “СППР” ініціювала збір фінансової допомоги для лікарні з метою придбання захисних засобів, постільної білизни, масок, та ін. https://p-i-k.zp.ua/pologivtsi-dopomozhemo-nashij-likarni/?fbclid=IwAR2gZnOlN4NoUsKDRWgmo8lrUlJOLa9BdSLsfb8m_Ph4GnThblyUsOeSeAc. На підтримку даної ініціативи протягом кількох днів була зібрана сума 9800 гривень. Для нашої лікарні пошито та передано 25 комплектів постільної білизни з білої бязі за спецрозмірами, наданими керівництвом лікарні. https://p-i-k.zp.ua/nebajduzhi-pologivtsi-zabezpechyly-likarnyu-postilnoyu-bilyznoyu/.

З нагоди Дня працівників торгівлі ГО “Спілка підприємців Пологівського району” ініційовано створення списку кандидатур кращих представників галузі з метою подальшого їх відзначення https://p-i-k.zp.ua/nashi-prodavtsi-v-umovah-karantynu-tezh-na-peredovij/?fbclid=IwAR3anWoxDYgrJkLNsjwZ7-n2oDrtmNUegzyHksuJjP6gKL-gNRfkTgsUqtg.

У найближчих планах Спілки, дуже багато добрих справ для нашої громади, зокрема, вже зовсім скоро у центрі міста буде встановлено стелу “Я люблю Пологи”.

Активні та ініціативні підприємці можуть долучатись до СППР за телефоном:

067-617-77-78 

РАЗОМ МИ ЗРОБИМО БІЛЬШЕ ДЛЯ НАШИХ ЛЮДЕЙ!

 

Залишити відповідь