Віват, федорівським школярам!

Опубліковано в 21:43 Новини, У районі    355

        Уже стало традиційним для дружньої шкільної родини федорівців, наприкінці навчального року проводити свято вшанування творчих та обдарованих учнів «Віват, обдарованість!». Воно завжди відбувається урочисто, з піднесеним настроєм, із почуттям гордості за дітей. За тих, хто з юних літ утверджує своєю творчістю, розумом не лише славу Федорівської школи, а й села, району та області.

    У цей день вони вітають учнів, які показали високий рівень знань і стали переможцями та призерами районних, обласних  олімпіад, інтелектуальних, творчих конкурсів і спортивних  змагань, проявили себе у громадському житті школи.

      Ведучі  свята, дев’ятикласниці Фощан А. та Письменна К., з гордістю вітали майбутню еліту нашої держави. І першими на сцену запросили переможців у номінації «Інтелектуал року»: Коваленко К., Пустовойтенко Г.,  Даєва Д., Струкова Д.,  Каракая В., Пустовойтенко Т., Сагач А. Ці учні посіли призові місця у районному етапі предметних олімпіад.

      Ціі учні живуть цікавим, насиченим життям. Їм підвладні не лише вершини науки. Юних художників, письменників, артистів  відзначили в найчисельнішій номінації «Мистецтво».

     Наступними нагороди отримали школярі, які на чолі зі своїм незмінним наставником Невілько В.Г. гідно проявили себе у підкоренні  олімпійських висот.

     Юні спортсмени  –  Семененко І., Подставний К.,Савельєв В., Попович А., Борщ В., Рева А., Пустовойтенко Г., Звіщик А. прославили своїми досягненнями рідну школу, район, область.

    У номінації  «Активіст року» перемогла Фощан А., учениця 9 класу, яка має активну громадянську позицію, ерудована, активна в усіх напрямках шкільного життя.  Анна вразила всіх своєю енергією, оптимізмом, винахідливістю та активністю, артистизмом  і харизмою.

      У 2017-18 навчальному році учні Федорівської школи були активними учасниками різноманітних предметних конкурсів: «Історик – юніор», «Левеня», «Бобер», «Колосок» та ін. На святі школярам були вручені сертифікати, що засвідчили їх участь.

      Цього року, за рішенням батьківського комітету, та фінансовою підтримкою Агрофірми «Батьківщина» 14 учнів школи  разом із грамотами отримали грошові винагороди.

      Щирі слова подяки звучали вчителям, які підготували переможців олімпіад, конкурсів та змагань. Адже саме вони взяли на свої плечі непростий обов’язок навчання дітей, вести своїх учнів до нових перемог та звершень.

      Не оминули добрим словом подяки і батьків за їх  плідну співпрацю та розуміння проблем школи. Їх підтримка — свідчення  небайдужого ставлення до шкільного життя. Найактивніші батьки отримали Подяки від адміністрації школи.

       Та і яке ж свято без пісні й танцю! Юні співачки зачарували всіх присутніх своїм душевним, мелодійним виконанням української пісні, а танцюристи викликали шквал емоцій і задоволення  у глядачів від  запальних танців.

        З упевненістю можна сказати, що юні федорівські обдарування будуть і надалі розвивати свої здібності, неперевершений дитячий талант і звичайні людські якості, прославляючи свій рідний край.

Колісниченко Н.О., ЗДВР

Залишити відповідь