Візьми цуценя в дім, буде щастя більше в нім

Опубліковано в 19:14 Важливі, Новини, У Пологах    263

Наша постійна читачка Ірина Царенко надіслала листа до нашої редакції з проханням допомогти знайти господарів маленьким цуценятам.

“Доброго дня. Завдяки Вашому виданню я змогла швидко знайти підібраному котику господарів і в нього все чудово. Знову звертаюся до Вас за допомогою:

Нещодавно сталася трагічна подія. Якась особина (людиною я назвати її не можу) отруїла собаку. Без мами залишилося 11 зовсім маленьких цуценят: 4 хлопчика і 7 дівчаток. Але знайшлися люди, які взяли малечу під свою опіку: облаштували безпечне і затишне місце, годували, піклувалися. І всі цуценята вижили. А потім була розгорнута бурхлива діяльність щодо пошуку господарів: опитування друзів, знайомих, колег, оголошення в газетах, і 9 цуценят вже мають господарів, які їх люблять. Залишилося знайти дім 2 дівчаткам. Розумію, що дівчаткам складніше найти господарів, але подивіться на них (в житті вони виглядають значно краще, ніж на фото), вони так хочуть, щоб у їхньому житті з’явилася їхня людина. І про це дуже мріє опікун цуценят Світлана. І в наш час дівчатка зовсім не проблема, адже в місті працює ветеринарна клініка. На жаль, якщо не знайти домівку цуценятам, вони приречені: опікуни їх не кинуть напризволяще, але малеча підросте і почне бігати там, де на них чатує небезпека. Якщо ви мріяли взяти собаку, подивіться уважно, можливо саме на це цуценя ви чекали. Так хочеться, щоб їхні собачі долі склалися щасливо, адже в них вкладено багато сил, енергії та любові. Звертатися 0953927408 Світлана”

Залишити відповідь