Водіїв авто на єврономерах чекає неприємний сюрприз: у чому суть?

Опубліковано в 16:50 В Україні, Важливі, Новини    549

Нові правила паркування і посилені штрафні санкції для порушників ПДР, які вступили в силу в Україні з 27 вересня, можуть заподіяти великі неприємності водіям автомобілів на єврономерах.

Як розповів гендиректор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів Олег Назаренко, власники “евроблях” в разі евакуації на штрафмайданчик фактично будуть втрачати свої авто назавжди.

Як пояснив експерт, якщо законні власники автомобілів без проблем заберуть свою “ластівку” зі штрафмайданчика після сплати штрафу, то авто на іноземній реєстрації повертатимуть тільки тим, хто ввіз його на територію України. Але фішка в тому, що фактично має право на авто і людина або фірма, які протягли “бляху” в країну, – далеко не завжди одне і те ж обличчя. Виходить, що забрати свою машину просто не вийде.

“Який-небудь молдаванин чи білорус, який завозив машину в Україну, або представник литовської фірми, якої і немає вже давно, звичайно ж, не приїде забирати авто. А якщо дозволять видавати зі штрафмайданчиків такі авто на підставі довіреностей, то відразу ж піде хвиля , коли “ліві” люди почнуть забирати чужі авто, адже такі писульки можна в інтернеті за 50 гривень купити. Якщо ж залишать жорстку вимогу, що авто має забрати тільки власник або особа, яка ввезла автомобіль, то незабаром штрафмайданчики виявляться забитими тільки “евробляхами “, – спрогнозував Назаренко.

Джерело: “Обозреватель”

Залишити відповідь