На водіїв Запорізької області очікують складні погодні умови

Опубліковано в 12:51 Новини, У Пологах, У районі, У регіоні    518

До уваги водіїв! Служба автомобільних доріг у Запорізькій області  повідомляє про погіршення погодних умовта закликає водіїв бути обережними під час руху та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху.

У зв’язку з переміщенням по території Запорізької області активного західного циклону, з 05 лютого 2020 р., очікується ускладнення погодних умов.

5 лютого очікуються значні опади, переважно у вигляді дощу , вітер південно-східний 7-12 м/с , пориви 17-22 м/с,температура повітря в ночі від 2° морозу до 3° тепла, вдень 1-6° тепла.

6 лютого помірний мокрий сніг вночі місцями значний мокрий сніг,місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, вітер північний 7-12 м/с, пориви 15-20 м/с, температура повітря впродовж доби від 4° морозу до 1° тепла.

7 – 8 лютого часом невеликий сніг, на дорогах ожеледиця, температура повітря знизиться:
7 лютого вночі 2-7° морозу, вдень до 4° морозу – 1° тепла,
8 лютого вночі 5-10° морозу, вдень 2-7° морозу.

Складні погодні умови 05-06 лютого відповідають І рівню небезпечності (жовтому). Такі погодні умови можуть призвести до пошкодження дахів та електричних мереж, руйнування будівельних конструкцій, порушення та припинення руху транспорту на окремих ділянках доріг і вулиць та інші збитки.

Джерело: офіційна сторінка Служби автомобільних доріг у Запорізькій області у соцмережі

Залишити відповідь