Вокалісти з Пологівщини представляли наш район на обласному конкурсі “Чернігівські зорі 2019” (ФОТО)

Опубліковано в 14:46 Новини, У районі, У регіоні, Фото-галерея    375

Відповідно до плану роботи Департаменту культури, тризму, національностей та релігій облдержадміністрації та на виконання відповідного наказу в Чернігівському центрі культури та дозвілля  2 березня відбувся обласний конкурс солістів-вокалістів та вокальних ансамблів «Чернігівські зорі».

В журі працювали: Юніта Юдіна, голова журі, голова предметно-циклової комісії диригентсько-хорових та музично-теоретичних дисциплін КЗ «Мелітопольське училище культури» Запорізької області; Віктор Щербань, директор Чернігівського центру культури та дозвілля,  секретар журі; Олена Златова, В.О. директора Запорізького обласного центру культури і мистецтва; Володимир Артем’єв, Заслужений працівник культури України, Наталія Паращук, Заслужений працівник культури  України.

В конкурсі взяли участь колективи і окремі виконавці міст і районів області і програма складалася з 200 номерів в номінаціях «Вокальні ансамблі», «Вокальні ансамблі.Малі форми», «Солісти-вокалісти 16-29 років», «Солісти-вокалісти 30 років і старші».

До усіх учасників з привітальним словом звернувся голова Чернігівської ОТГ Віталій Манич.

За сприянням Пологівської міської ради, Григорівської сільської ради та Воскресенської сільської ради вокальні колективи закладів культур клубного типу з цих територій мали змогу взяти участь у такому професійному конкурсі.

Дипломантами конкурсу стали: вокальний гурт «Гармонія» Воскресенського СБК, вокальний колектив «Дивоцвіт» Кінсько-Роздорівського СБК, вокальний колектив «Калинонька» Пологівського     ЦКтаД «Гірник», вокальний гурт «Ремікс» Пологівського ЦКтаД «Гірник», вокальний гурт «Калина» Григорівського СК, вокальний дует Миколи Василенка і Дмитра Хоменка з Григорівського СК, Людмила Кравцова з Воскресенського СБК, Лідія Миронова з Воскресенського СБК, Людмила Колісник з Кінсько-Роздорівського СБК.

В запеклій боротьбі ІІІ місце в номінації «Солісти» виборола Олена Павловська з Пологівського ЦКтаД «Гірник» та вокальний дует у складів Олени Павловської та Оксани Пелешко з Пологівського ЦКтаД «Гірник».

Вітаємо учасників конкурсу, бажаємо творчої наснаги та успіху конкурсній діяльності.

За інформацією відділу культури і туризму

Фото: Воскресенської ОТГ, відділу культури і туризму Пологівської РДА

Залишити відповідь