Вокальний гурт «Ремікс» відзначив своє 5-річчя!

Опубліковано в 10:42 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    288

2 листопада в глядацькій залі Пологівського міського центру культури та дозвілля «Гірник» був справжній аншлаг. Вокальному колективу «Ремікс» виповнилось 5 років і колектив з цієї нагоди дав святковий концерт «Пісня-душа моя!».

Багато добрих слів було сказано на адресу колективу.  Ведучі свята І.Швець і О. Заворочай ознайомили присутніх з історією створення «Реміксу», провели екскурс творчим шляхом колективу, розповіли про кожного його учасника.

Слова привітань на адресу вокального гурту «Ремікс» та його керівника О. Білай лунали від міського голови Ю. Коноваленка, радника голови Пологівської районної ради М. Малиша, начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації М. Діденко, директора «Гірника» О. Добровольського, від партнерів у творчих справах.

Пісні у виконання «Реміксу» були різноманітними-про родину і про батьків, про кохання, про друзів. Щоразу колектив приємно вражав своїми образами, костюмами, хореографічними та театралізованими постановками. Святковий концерт складався не тільки з виступів «Реміксу».

«Ремікс» вітали вихованці О. Білай, керівника вокального гуртка «Гірника», Л. Плетінь, А. Шептій, Л. Купріна, В. Корольов.

Вокальний ансамбль «Калинонька» виступив для колег з піснями.

На екрані було показано світлини з творчого життя «Реміксу».

Учасникам колективу дарували квіти. І як годиться в дні народження-   вручили торт. Свято пісні завершилось сценічним феєрверком і масовим виконанням пісні «Давай, родино, пісню заспіваємо!»

Вітаємо вас, учасники вокального гурту «Ремікс»! Бажаємо нових ідей, вдячного глядача і активної гастрольної діяльності, підтримки з боку шанувальників. Бажаємо творчого довголіття!

Залишити відповідь