Волонтерський рух Пологівщини не припиняє допомагати нашим бійцям (ФОТО)

Опубліковано в 9:39 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    464

Особисте життя пологівського волонтера та координатора ГО “Волонтерський рух Пологівщини” Вадима Сопільняка майже 100-відсотково наразі заполонила місія допомоги. Він не припиняє навідуватись до наших бійців, військовослужбовців як у зоні бойових дій так і у частини, де триває мирна служба.

Відтак, переглянувши сторінку Вадима у Фейсбук, кожен зрозуміє, яка це велика і приємна місія, що не має ані вихідних, ані відпочинку, навіть у день народження, адже наші захисники постійно потребують допомоги.

Ось кілька останніх фото-звітів лише за перший тиждень серпня:

05.08.2017 – Сьогодні провідали солдат, які охороняють залізничну станцію.

ВЕЛИКА ПОДЯКА ВСІМ ЗА ПІДТРИМКУ!!!

04.08.2017 – ДОМАШНЯ ТУШЕНОЧКА ВІД ГАННИ ЖУРАВЕЛЬ ДЛЯ НАШИХ ДОБРОВОЛЬЦІВ! ДЯКУЄМО ВАМ!

03.08.2017 – СЬОГОДНІ НАШІ ЗАХИСНИКИ ОТРИМАЛИ НАШУ ПОСИЛОЧКУ!!! ВЕЛИКА ПОДЯКА ІРИНІ ГУР’ЄВІЙ ТА СІМ’ЯМ БОНДАРЕНКІВ ТА ЛАГОДІВ!!!. ДЯКУЮ ЩО ВИ Є!

01.08.2017 – СЬОГОДНІ ПЕРЕДАЛИ ДОПОМОГУ НАШИМ ДОБРОВОЛЬЦЯМ З ПС!. ВЕЛИКА ПОДЯКА ЄВГЕНУ ДОЯРУ, ДМИТРУ КОЛІСНИКУ ТА СІМ’Ї ГАВРИЛЕНКО ЗА ПОСТІЙНУ ПІДТРИМКУ!!!.

Також, ГО “Волонтерський рух Пологівщини” висловлює подяку: НАТАЛОЧЦІ ДОЦЕНКО ЗА ПОСТІЙНУ ЮРИДИЧНУ ДОПОМОГУ ДЛЯ НАШИХ ЗАХИСНИКІВ.

 

Тож, не забувайте допомагати і підтримувати тих, кому це зараз вкрай необхідно. Щодня наші бійці готові віддати власне життя за наше з вами світле майбутнє. А що готові ми віддати їм?

Наразі, волонтери збирають допомогу для військових, які перебувають у ШПИТАЛЯХ.

Нашим захисникам потрібні: овочі, фрукти, солодощі, піна для гоління, туалетний папір, шампунь, порошок, мило, вологі серветки, протигрибкові креми, крем для рук, сигарети.

Для посилок: м. Пологи, Нова пошта № 1. тел. – 0951341664

РАЗОМ МИ МОЖЕМО НАБАГАТО БІЛЬШЕ!

Карта «ПриватБанку» – 4731212700545014.

Залишити відповідь