Воскресенська громада побувала на презентації InCoForum

Опубліковано в 11:10 Новини, У районі, У регіоні    295

11 жовтня у запорізькому виставковому центрі “Козак Палац” стартував InCoForum, в якому прийняла участь і Воскресенська громада.

Відбулось урочисте відкриття спеціалізованих виставок та експозицій, організованих Запорізькою торгово-промисловою палатою за підтримки Запорізької облдержадміністрації, обласної ради, міської ради, профільних відомств та асоціацій.

Уже сьогодні, 12 жовтня, учасники спеціалізованих експозицій планують взяти участь у другому міжнародному форумі «InCo Forum», який присвячений актуальним питанням кооперації об’єднаних територіальних громад і бізнесу.

Під час проведення другого дня виставки InCoForum пройшло більш тісне спілкування Воскресенської громади з представниками понад 50 країн світу, серед них – 27 Надзвичайних та Повноважених послів Болгарії, Грузії, Казахстану, ОАЄ, Узбекистану, Хорватії, Чорногорії та багатьох інших країн, представництва ЄС в Україні. Серед спікерів форуму також присутні 43 авторитетних українських та зарубіжних експертів з питань децентралізаціЇ, енергоефективності, бізнес – стратегій, представниками міжнародних донорських організацій ПРООН, USAID, U-LEAD, Фонд “Відродження”, GIZ (Німеччина)

Було багато ідей та пропозицій від потенціальних інвесторів. Форум надав можливість показати досягнення нашої громади та побачити роботи та ідеї інших громад та представників InCoForum INTEGRATION & COOPERATION.

Сама виставка направлена налагодити партнерські стосунки між громадами, з партнерами інших регіонів країни та з-за кордону. Основна тема форуму – процеси децентралізації.

Залишити відповідь