Воскресенська громада у скорботі: 30 квітня ПІШЛИ З ЖИТТЯ ДВІ ВЕЛИКІ ЛЮДИНИ

Опубліковано в 11:22 Важливі, Новини, У районі    869

Скорботна новина сколихнула жителів Воскресенської громади та всього Пологівського району: 30 квітня зупинилось життя двох великих людей, якими усі пишались, любили, поважали та цінували Федір Олексійович Мацюця, Світлана Василівна Чорна.

Назавжди попрощалися ми з вами,

та в нашій пам’яті лишились ви навік…

30 квітня перестало битися серце мудрого і доброго вчителя, який пішов у вічність, у той незнаний, невідомий нікому світ, залишивши пекучий біль, глибоку рану та журбу, світлу пам’ять про себе – Мацюця Федір Олексійович.

Понад тридцять кращих років свого життя Федір Олексійович віддав Воскресенському НВК.  Справедливий, відкритий, чесний і вимогливий, таким його запам’ятають учні, колеги і батьки.

Простий, скромний, працьовитий він був взірцем для інших. Його любили і поважали друзі, керівництво та односельчани. Сьогодні ми в останнє прощаємося з ним, але образ, його справи, пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях. Він зробив усе – створив сім’ю, збудував дім, посадив чудовий сад. Разом із дружиною виховали двох дітей сина – Сергія та доньку – Олену, виховував трьох онуків.

Мацюця Федір Олексійович народився 10 лютого 1952 року в с.Лозове. Юнацькі роки пройшли в с.Лозове, навчався в Кінськороздорівській середній школі та після її закінчення, у 1969 році, розпочав свою трудову діяльність старшим піонервожатим у Вербівській середній школі.

З 1970 по 1972 рік служив у лавах Радянської армії.

З 1974 року розпочав педагогічну діяльність на посаді вчителя біології в Новоселівській восьмирічній школі.

А вже з 1978 по 1980 роки будучи у віці 26 років почав працювати директором Новоселівської восьмирічної школи.

З 1980 по 1986 працював у Пологівському райкомі Компартії України.

З 1986 року призначений на посаду директора Пологівської школи №6, а з 1987 року до останнього дня свого життя працював директором Воскресенського НВК.

Мав вищу педагогічну освіту за спеціальністю «біологія». Стаж роботи на керівній посаді – 34 роки, а загальний стаж – 48 років. Мав педагогічне звання вчитель-методист. Нагороджений орденом ІІІ ступеня “За заслуги перед Запорізьким краєм”, був лауреатом обласної освітянської премії. Він добре володів теорією і практикою керівництва сучасною школою, компетентний у питаннях педагогіки, психології навчання та виховання дітей. Це був творчий керівник з активною життєвою позицією.

Завдяки його вмінню знаходити спільну мову з учителями, дітьми, їх батьками у навчальному закладі був створений комфортний психологічний клімат.

Висловлюємо глибокі співчуття рідним, близьким, родичам та колегам. У серцях всіх хто його знав назавжди залишиться добра пам’ять про цю славетну людину.

Пішла з життя вчителька, майстриня-вишивальниця Чорна Світлана Василівна

30 квітня сумна звістка про смерть Чорної Світлани Василівни з болем відгукнулася серед жителів села Воскресенка.

Пішла у вирій вічного небуття з цього білого світу, залишивши пекучий біль, глибоку рану та журбу, світлу пам’ять про себе – Світлана Василівна.

Чорна Світлана Василівна народилася 01 липня 1955 року в с.Новоолексіївка Херсонської області. Закінчивши 8 класів, у 1972 році розпочала свою трудову діяльність у Бехтерській середній школі Херсонської області, де і працювала до 1978 року. У цьому ж році переїздить до м.Бердянська Запорізької області та починає працювати піонервожатою у Бердянській восьмирічній школі. Закінчівши Бердянський педагогічний інститут  працювала вихователем дитячого садка, а згодом, переїхавши до с.Воскресенки – вчителем та керівником гуртка «Натхнення» Воскресенської ЗОШ І-ІІ ступенів до останнього дня.

Приймала участь у багатьох виставках народних умільців, як у с.Воскресенка так і за її межами.

Вічна їй пам’ять, і нехай земля буде пухом…

 

За інформацією Воскресенської громади

Залишити відповідь