Воєнний стан в Україні: чи чекати пологівцям обмеження своїх конституційних прав?

Опубліковано в 13:27 Актуально, В Україні, Важливі, Новини, У Пологах, У районі, У регіоні, Цікаво та корисно    1 080

Останні декілька днів Пологівщиною ширяться чутки про можливі обмеження власних конституційних прав в результаті введення воєнного стану у 10 областях України, зокрема, – у Запорізькій. Дехто навіть у терміновому порядку робить запаси сірників та солі.

Як інформує сайт Ради національної безпеки і оборони України, Верховна Рада України 276 голосами народних депутатів ухвалила Закон України про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні».

Указ Глави держави передбачає запровадження строком на 30 діб правового режиму воєнного стану в регіонах України, які межують з РФ та Придністров’ям, починаючи з 14:00 26 листопада до 26 грудня поточного року – у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Сумській, Одеській, Харківській, Чернігівській, Донецькій, Запорізькій та Херсонській областях, а також у внутрішніх водах Азово-Керченської акваторії.

Світлина з сайту: radiosvoboda.org

Перед початком обговорення законопроекту Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов повідомив, що під час правового режиму воєнного стану конституційні права і свободи людини і громадянина можуть обмежуватися лише відповідно до законів та Конституції України і винятково у разі загострення військової ситуації та посилення агресії РФ.

Отже, пологівці мають зберігати спокій, бо про обмеження їх конституційних прав на даний час не йдеться.

1 коментар на “Воєнний стан в Україні: чи чекати пологівцям обмеження своїх конституційних прав?

Залишити відповідь