Вперше у Пологах “FOOTBALL FOR KIDS” за підтримки ювенальної поліції (ФОТО)

Опубліковано в 12:42 Важливі, Новини, У Пологах    672

1 лютого, у приміщенні Пологівської дитячої юнацької спортивної школи відбувся районний етап всеукраїнського матчу з футзалу “FOOTBALL FOR KIDS” серед дітей віком 13-15 років, які перебувають у конфлікті із законом, дітей із багатодітних та малозабезпечених сімей, вимушених переселенців із зони проведення АТО та дітей, батьки яких загинули під час проведення АТО.

Варто зазначити, що такі змагання на Пологівщині проводяться вперше. Переважна більшість учасників – це діти з багатодітних сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та діти, які перебувають у конфлікті із законом.

Учасниками змагань були 4 команди Пологівського району. Гра була напружена та хвилююча. Лідер визначився в серії пенальті. Проте, переможених у цій грі не було, адже всі команди були нагороджені кубками, медалями та грамотами.   

Метою цього заходу є – формування здорового способу життя, загартованості дітей, підвищення рівня їх фізичної культури та зміцнення здоров’я, а також налагодження партнерських стосунків працівників поліції із підростаючим поколінням, привернення уваги суспільства до організації і відпочинку дітей.

Залишити відповідь