Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби

Опубліковано в 12:59 В Україні, Важливі, Новини    439

Про це Глава МВС Арсен Аваков повідомив під час екстреного засідання РНБО України, яка рекомендувала Президентові України і Верховній Раді ввести воєнний стан терміном на 60 діб.  

«Я звертаюсь до патріотів України – зосередитись на протидії зовнішньому ворогу і не втягуватися у внутрішнє протистояння», – заявив Арсен Аваков.

Він дав доручення Державній прикордонній службі України, Національній гвардії України, Національній поліції України та Державній службі України із надзвичайних ситуацій перейти на посилений варіант несення служби.

Таке рішення було прийнято на підставі положення про МВС України.

1 коментар на “Всі підрозділи МВС переведені на посилений варіант несення служби

  • Якийсь військовий стан гібридний – торгувати з ворогом можна, красти можна, а протестувати не можна… В принципі воєнний стан без розірвання дип.відносин і торгівлі з Московією це нонсенс. Це стан для українців, а не для влади та Московії… Думаєте перервані поставки у Крим електроенергії, води, чи …”Нашої Ряби” перед введенням воєнного стану? Ага, ждіть! Військовий стан з Медведчуками, Ахметовим, Бойками і Новінськими в середині країни да ще і на правах хозяїв – це вам скажу таке посміховисько над всіма нами козаками недоробленими… Порошенко: «Воєнний стан не означає оголошення війни. Україна ні з ким не планує воювати». Колись Порошенко ще сказав: “…я ніколи ще вибори не програвав!”, а отже думаємо самі що, та як!

Залишити відповідь