Виборчі баталії біля РДА (ФОТО+ВІДЕО)

Опубліковано в 9:07 Відео-галаеря, Важливі, Новини, У Пологах, У районі    1 267

Ранок після виборів у Пологах не райдужний…

Вчора по всій Україні, зокрема, і в Пологівському районі відбулися вибори президента держави.

Сьогодні зранку (а точніше ще з ночі), працівники виборчих комісій чекали на порозі Пологівської РДА.

До редакції ПІК зателефонувала представниця виборчої комісії та просила підійти й подивитися, що робиться біля будівлі органу державного самоврядування.

В РДА дійсно створилася дуже велика черга, яку складали представники виборчих комісій по округам Запорізької області.

За словами присутніх, вони без їжі, зморені, знесилені, чекають тут з ночі. Багато людей приїхало з віддалених районів нашого регіону, тому вони дуже бояться, що за умови допущення будь-якої неточності в документах, їм прийдеться знову створювати комісію, виправляти помилку та повертатися сюди, як вони говорять “до вашого пекла”.

За правопорядком слідкує місцева поліція.

За словами присутніх, вночі людині стало зле. Чоловік впав і вдарився об сходи, розбивши голову. Люди знесилені, але ще більше зневірені.

За їх словами з ночі до них ще не вийшов жоден представник РДА і не пояснив про складність ситуації що виникла та шляхи подолання проблеми.

“Сам виборчий процес пройшов без проблем. Люди були дуже активні. Всі від старого до юного змогли зареєструвати свій вибір. Люди намагаються самі собі створити чесність та прозорість але не виходить…”- говорять присутні.

Журналісти ПІК слідкуватимуть за подіями, що в цей момент відбуваються біля стін РДА та повідомлятимуть читачам про найсвіжіші новини нашого міста.

Сподіваємось на краще.

Оля Белименко

Коментарів: 6

 • Интересно , кто от РДА г. Пологи ” відповідальна особа” ? Или здесь можно провести сравнение с мухами и котлетами.

 • Виборчий округ №82 , це виключно населенні пункти:
  Пологи, Гуляйполе, Вольнянск, Новониколаевка, Кушугум.
  З якої області ГОЛОСУЮТЬ ще в нашому окрузі? ” з віддалених областей нашого регіону”
  Не путайте грішне з праведним.
  Які пояснення від представник РДА??? Виборча окружна комісія це окремий, утворений орган на час виборів, і не є працівниками РДА. Пишіть будьласка ТОЧНІШЕ! Чому немає коментарів голови окружної виборчої комісії?

 • Добрий день. Дійсно, ви правильно говорите про сутність поняття виборчої окружної комісії, але події відбувалися під стінами РДА і до речі не дуже позитивні – людям ставало зле з-за тривалого перебування в черзі. Голова комісії – Інна Проданова, заступник – Віктор Корольов. Коментарі їх звичайно будуть на сайті ПІК, але трішки згодом, коли люди закінчать виконувати своє безпосереднє завдання. Ми пишемо про події, що відбуваються тут і зараз.

 • І. Проданова та В. Корольов , звісно , особисто не вибирали місце, де буде знаходитись виборча комісія. Але , напевно ,керівникам РДА було надано відповідне розпорядження про сприяння в роботі цієї комісії , та надання відповідних умов для для очікування в здачі бюлетнів. В цю ніч було лише холодно , а якби ще й весняний ливень був-то що , людям ще й під дощем довелось стояти? Цей елемент здачі бюлетнів , однозначно , не був відпрацьований і запитання , чому так, – є як до керівництва РДА , так і до керівництва виборчої окружної комісії.

 • Питання в тому, що подавати достовірнішу та коректну інформацію, з професійними коментарями. Не ПАПЛЮЖТЕ так без того підірвану довіру до РДА .
  А…. Окружна комісія СВЯТА!? Чому не коментують ВОПЛІ під стінами , перемотування виборчих пакунків під будівлею РДА. В чьому затримка, та не допуск членів виборчих комісій до здачи бюлітенів? Чекали команди з верху. В яку сторону фальсифікацію робити?

  Не паплюжте інформацію! І до Вас не буде питать, якщо звичайно Ви не впали до рівня ЖОВТОЇ преси.

 • Бардак со стороны людей которые приехали и митингуют под окнами…!!!!!
  Рядом АТБ и много кафе,в которых можно купить еду и горячий чай и кофе…в крайнем случае,термос и бутерброды с дому взять!!!Государство никому из участников выборов не предоставило стакан чая!!!А как вы себе представляете напоить такое количество людей,это не столовая…а Государственное учереждение!!!!
  На первом и втором этажах были лавочки на которых можно было сесть,но людей было много и понятно что это нереально было всем сесть!!!
  Но люди приехали на транспорте и можнл было ждать в машине т.к. приехало по 3 человека и можно ждать и меняться!!!!!Составить список на листке А4 на дверях повесить и смотреть кто за кем!!!ДЛЯ ЭТОГО МНОГО УМА НЕ НАДО,А ОРАТЬ И ВОЗМУЩАТЬСЯ РАЗ ПЛЮНУТЬ!!!
  ЛЮДИ КОТОРЫЕ ПРИНИМАЛИ В ОВК НЕ ГУЛЯЛИ,А БЫЛИ НА РАБОТЕ 1.5 СУТОК НЕ ОТДЫХАВШИ И ПРИНИМАШИЕ БЮЛЕТНИ ОТ “ГРАЖДАН С УЧАСТКОВ”…
  Многие ведут себя как будто с Леса вышли….хамамят,кричат,оскорбляют…ДУМАЮТ ТОЛЬКО О СВОЕЙ ЖОПЕ!!!!
  ЗА ТАКОЕ ХАМСКОЕ И БЫДЛОТНОЕ ПОВЕДЕНИЕ НУЖНО КАК МИНИМУМ ШТРАФОВАТЬ!!!
  И если они не хотят возвращаться и переделывать документы,то нужно с первого раза все делать правильно и на крайний случай консультироваться в телефонном режиме!!!!!!НО ДЛЯ ЭТОГО НУЖНО ПОДУМАТЬ И СДЕЛАТЬ,А НЕ ПРИЕХАТЬ И ОРАТЬ ЧТО ВСЕ ПЛОХИЕ….А МЫ ТУТ ПРИЕХАЛИ И ВСТРЕЧАЙТЕ НАС С ХЛЕБОМ И СОЛЬЮ!!!!!

Залишити відповідь