Вихованці та викладачі Пологівської ДШМ яскраво звітували (ФОТО)

Опубліковано в 17:47 Новини, У Пологах, У районі, Фото-галерея    353

4 травня у розважальному центрі «Юність» вихованцями і викладачами Пологівської ДШМ було представлено святкову програму під гаслом «Мій рідний край-моя земля!».

Це творчий звіт про роботу за 2017-2018 навчальний рік. Захід був тематичним і присвячувався 95-й річниці Пологівського району.

Розпочалась програма з виконання зведеним хором школи гімну Пологівського району.

На свято завітали почесні гості – радник голови Пологівської районної ради Михайло Малиш та заступник міського голови Сергій Колісник.

Гості привітали учасників концерту зі святом творчості і таланту, подякували батькам за активну участь у навчально-виховному процесі школи, звернулися до ветеранів праці з побажаннями здоров’я.

Глядачі милувалися виступами та оплесками радо вітали кожного виконавця й гурти.

Програма включала в себе 26 номерів музичного, вокального та хореографічного жанрів, а у виставковій залі Пологівської ДШМ було облаштовано виставку художніх робіт випускників школи.

Начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації підвела підсумок концерту, подякувала педагогічному та трудовому колективу школи за роботу, вихованцям за яскраві професійні виступи, батькам за участь у житті школи.

За інформацією відділу культури і туризму

Залишити відповідь