Вирішено остаточно: кількість районів в області після реформування

Опубліковано в 14:19 Важливі, Новини, У регіоні    1 061

У Запорізькій обласній державній адміністрації визначили кількість районів області, які залишаться після остаточного завершення реформи щодо укрупнення.

Навколо реформи щодо укрупнення в Запорізькій області було багато суперечок. Спочатку було вирішено залишити п’ять районів з центрами в Запоріжжі, Бердянську, Мелітополі, Пологах та Енергодарі.

Жителі і керівництво Токмаку дуже довго сперечалися, збирали підписи і всіляко доводили, що їх район має право на життя. Однак, з урахуванням наявності статусу «Депресивної території», його не захотіли робити адміністративним центром, тим більше, що він не вписувався територіально – усі майбутні центри мають приблизно рівну віддаленість один від одного.

1 квітня відбулась відеоконференція, організована Міністерством розвитку громад і територій України спільно з парламентським Комітетом Верховної Ради з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування. Це вже третя відео-конференція, на якій вирішується доля області.

Сьогоднішня нарада ухвалило остаточно зупинитися на варіанті з п’ятьма адміністративними центрами. Так, всі майбутні адміністративні центри та їх райони відповідають критеріям чисельності населення понад 150000 жителів. Практично вся територія області знаходиться в 60-ти кілометровій зоні доступності. Межі запропонованих районів проходять по кордонах створених і перспективних громад.

1 коментар на “Вирішено остаточно: кількість районів в області після реформування

Залишити відповідь