Визначено строки звільнення та чергового призову на строкову військову службу

Опубліковано в 20:22 Актуально, В Україні, Важливі, Новини    395

Президент України підписав Указ «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році».

Глава держави постановив  звільнити в запас із Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, інших утворених відповідно до законів України військових формувань: військовослужбовців строкової служби, які мають ступінь вищої освіти спеціаліст або магістр та вислужили встановлені строки строкової військової служби: у квітні – травні, серпні 2018 року; у жовтні – листопаді 2018 року;  інших військовослужбовців строкової служби, які вислужили встановлені строки строкової військової служби: у квітні – травні 2018 року; у жовтні – листопаді 2018 року.

Документом також визначено на 2018 рік такі строки проведення чергових призовів громадян України на строкову військову службу:  квітень – травень;  жовтень – листопад.

На строкову військову службу будуть призвані придатні за станом здоров’я до військової служби громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Кабінету Міністрів України доручено визначити чисельність громадян України, які підлягають призову на строкову військову службу, та обсяги видатків для проведення чергових призовів у 2018 році.

Кабінет Міністрів України, обласні, Київська міська державна адміністрації мають забезпечити виконання заходів, пов’язаних із підготовкою та проведенням у 2018 році чергових призовів громадян України на строкову військову службу.

За повідомленням прес-служби Президента України

Залишити відповідь