Вже укладають верхній шар покриття Т-04-01

Опубліковано в 9:26 Важливі, Новини, У районі, У регіоні    647

В липні цього року почали ремонт дороги Т-04-01 Дніпро – Васильківка – Покровське – Гуляйполе – Пологи – Мелітополь на ділянці км 168+888 – км 187+291 поточним середнім ремонтом. До цього часу понад 30-ти років її підтримували у проїзному стані тільки шляхом експлуатаційного утримання.

Протяжність цієї ділянки складає 18.4 км. Вона починається з виїзду з м. Пологи та доходить до в’їзду в Гуляйполе.

Нещодавно, дорожники завершили укладання вирівнюючого шару покриття з крупнозернистого асфальтобетону. Після чого, розпочали влаштування останнього верхнього шару покриття з ЩМА-20.

Також, заплановано виконати такі роботи як укріплення узбіччя, влаштування металевого бар’єрного огородження, заміна дорожніх знаків, встановлення сигнальних стовпчиків, нанесення дорожньої розмітки та влаштування зупинок та тротуарів.

Роботи з поточного середнього ремонту на ділянці дороги Т-04-01 виконує підрядна організація ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком»»

Довідково:

Автомобільна дорога Т-04-01 проходить по території Дніпропетровської та Запорізької областей. Ця дорога є важливим маршрутом для Запорізької області, зокрема для мешканців Гуляйпільського Пологівського, Токмацького та Мелітопольського районів.

Залишити відповідь