Як Костянтинівка відгуляла 95-річчя району (ФОТО)

Опубліковано в 17:25 Новини, У районі, Фото-галерея    315

8 червня, в рамках проведення районної мистецької акції «Слався, рідний Пологівський край!», присвяченої 95-річчю Пологівського району, на Агрокомівській землі відбувся великий святковий концерт!

Усіх присутніх у залі привітала заступник голови райдержадміністрації Півень І.Г. і вручила Почесні нагороди землякам – агрокомівцям, які своєю чесною і самовідданою працею прославляють рідний край.

Зі словами вітань до земляків звернулися сільський голова Дмитренко Н.М., голова профспілкового комітету товариства «АГРО КОМ 1990» Гончар Н.В., а також депутат районної ради Донець А.В., яка закріплена за територією Костянтинівської сільської ради.

З музичним вітанням виступили учасники художньої самодіяльності Костянтинівського сільського клубу: вокальна група «Криниченька», солістки клубу Я. Сиротюк, К. Тріщук і маленька зірочка Іринка Даценко.

Усіх присутніх на святі зачарувала виставка робіт костянтинівських майстринь декоративно- прикладного мистецтва: Н. Романцової, Л. Борт, Т. Борщ, Н. Нехорошевої, Н. Шевченко, О. Кірілової, Я. Сиротюк, О. Сочован.

А потім, розпочався великий святковий концерт артистів Пологівщини.

Від щирого серця жителі Агрокомівського краю дякують начальнику відділу культури і туризму Пологівської райдержадміністрації  Діденко М.В., КУ «Пологівський районний організаційно-методичний центр» за організоване прекрасне свято!

Готуючись до 95-ї річниці Пологівського району, костянтинівці з гордістю говорять, що живуть у найбагатшому і найгарнішому куточку нашої рідної землі, серед талановитих, добрих і працьовитих людей!

Від імені сільського голови Дмитренко Н.М. і завідуючої Костянтинівським сільським клубом Тріщук К. висловлюється подяка вам, шановні земляки, що завжди допомагаєте і підтримуєте!

Велика подяка усім пологівським артистам за участь у святі!

Живи й процвітай, Пологівський край, і ювілей свій гідно зустрічай!

Катерина Тріщук, завідуюча Костянтинівським сільським клубом

 

Залишити відповідь