Як молодіжні працівники набувають компетенцій для роботи в громаді

Опубліковано в 13:15 Новини, У районі, У регіоні    272

У Запоріжжі стартувала навчальна програма «Молодіжний працівник»,  започаткована у 2014 році Міністерством молоді та спорту України, Державним інститутом сімейної і молодіжної політики та Програмою розвитку ООН в Україні.

Проект здійснюється у форматі навчальних тренінгів для представників державного та громадського секторів, які працюють із молоддю.

Протягом трьох днів (21-23 квітня) понад 40 учасників з усієї області навчалися за системою, яка складається з трьох модулів: «Молодіжна політика і молодіжна робота», «Громада і молодіжна робота в громаді» та «Компетенції молодіжного працівника. У цьому цікавому проекті взяла участь і Ангеліна Устименко – головний спеціаліст відділу освіти молоді та спорту Пологівської РДА.

У рамках тренінгу учасники обговорювали проблеми, які виникають у молодіжному середовищі, способи, які сприяли би активізації молодих людей у громадському житті. Під час одного з модулів було проведено опитування серед жителів міста, в якому потрібно було описати проблеми, що існують наразі в їхньому житті. Виявилось, що саме молодь готова сприяти розбудові демократичного суспільства, протидіяти корупції, пропагувати здоровий спосіб життя та організовувати цікаве дозвілля для інших молодих людей.

Тренерами програми в цьому році виступили виконуючий обов’язки директора обласного центру молоді Ярослав Храпський та екс-завідувачка інформаційно-консультаційного відділу ЗОЦМ Маргарита Білоус, які були сертифіковані Міністерством молоді та спорту України.

По закінченню базового тренінгу учасники отримали сертифікати, що посвідчують їх як молодіжних працівників.

Залишити відповідь