Як На Пологівщині працює Центр допомоги учасникам АТО

Опубліковано в 14:03 Новини, У Пологах, У районі    287

В Пологівському району продовжує активну роботу Центр допомоги учасникам Антитерористичної операції. Зокрема, на черговому засіданні за участю заступника голови Пологівської районної державної адміністрації І. Г. Півень та учасник АТО С. В. Славного, координаторів Центру обговорювались питання:

  • одержання учасниками АТО у власність земельних ділянок в межах норм, визначених статтею 121 Земельного кодексу України. За даними відділу у Пологівському районі Головного управління Держгеокадастру у Запорізькій області станом на 01.12.2018 року всього по Пологівському району видано 269 наказів про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок;
  • надання матеріальної допомоги учасникам АТО. Із районної Програми соціальної підтримки ветеранів війни, праці, дітей війни, інвалідів, інших соціальних груп населення, що перебувають у складних життєвих обставинах «Назустріч людям» на 2018 – 2020 роки протягом січня-грудня допомогу отримали 106 учасників АТО на суму 55,45 тис. грн. Також надана допомога 7 сім’ям учасників антитерористичної операції на суму 4,5 тис. грн. З міської програми «Турбота» протягом надана матеріальна допомога 22 учасникам АТО на суму 23,3 тис. грн.;
  • збір коштів в рамках благодійного марафону до Дня Збройних Сил України. До громадської організації «Запорізька міська організація ветеранів АТО», відповідальної за збір коштів, від підприємств, установ, організацій Пологівського району для наших захисників надійшло 30650.00 грн.

Довідково:

У результаті звернень в управлінні соціального захисту населення знаходяться на обліку 348 учасників бойових дій, 9 осіб з інвалідністю внаслідок війни та 2 сім’ї загиблих військовослужбовців.

Інформує: Пологівська РДА

Залишити відповідь