“Як нам жити без аптеки?” – бідкається мешканка с. Кінські Роздори

Опубліковано в 13:52 Важливі, Новини, У районі    318

Днями, до нашої редакції звернулась мешканка села Кінські Роздори та поділилась проблемою, з якою селяни стикаються щодня.

“У нашому селі наразі немає жодної аптеки! Ми просто вимушені щоразу їздити у місто по ті, чи інші ліки. Чому цим питанням ніхто не займається? Чи ми вже нікому не потрібні?”

Ми звернулись за роз’ясненням у Воскресенську громаду.

На наші питання відповів Сергій Штанкевич, директор КНП “Воскресенський ЦПМСД”:

“Первинну медичну допомогу населенню Воскресенської ОТГ, кудт входить с. Кінські Роздори, надає КНП “Воскресенський ЦПМД”, структурним підрозділом якого є Кінськороздорівська амбулаторія, яка знаходиться в центрі с. Кінські Роздори, по вул. Бердянська, 129. Структурні підрозділи КНП “Воскресенський ЦПМД” забезпечені медикаментами для надання невідкладної медичної допомоги. Щотижнево, ця інформація прилюднюється на сайті Е-ліки та сайті Воскресенської ОТГ. – пояснює Сергій Олександрович.

Як відомо, до 2014 року у Кінських Роздорах працювала комунальна аптека №43. Причину її закриття міг би пояснити завідуючий КУ “Пологівська центральна районна аптека №39 Притуляк О.М., але на зв’язок він з нами не виходить.

З 2016 по 2018 рік, при Кінськороздорівській амбулаторії працював аптечний кіоск від ФОП Плетінь Ю.А. У зв’язку із закриттям особистого бізнесу в Пологівському районі аптечний кіоск в кінці 2018-го припинив свою роботу. – додав директор КНП “Воскресенський ЦПМД”.

На сьогоднішній день, адміністрацією Воскресенської ОТГ постійно ведуться переговори з керівництвом інших аптек щодо відкриття аптеки на території Воскресенської ОТГ, АЛЕ такого бажання досі ніхто не виявив.

Від редакції: 

Дивно якось, та трохи не по-людськи виходить: у Пологах вже на кожному кроці аптеки, і ледь не щодня відкриваються нові, а там де дійсно є потреба в ній – зась! відкривати ніхто не хоче.

Залишити відповідь