Як оріхівські футболісти зіграли на обласному турнірі

Опубліковано в 15:22 Новини, У регіоні    228

В обласному турнірі взяли участь 5 сільських команд. Це ФК «Мирне» село Мирне, «Мала Токмачка» село Мала Токмачка, ФК «Оріхів» місто Оріхів, «Новоданилівка» село Новоданилівка та «Комишуваха» (смт Комишуваха).

Ігри в підгрупах проходили в напруженій і дуже цікавій боротьбі. Усі учасники змагань були націлені лише на перемогу. У півфіналах зустрілись давні знайомі: ФК «Оріхів» – «Новоданилівка» 1:0 та «Комишуваха» – «Мала Токмачка» 2:0. За третє місце грали «Мала Токмачка» – «Новоданилівка». «Новоданилівка» перемогла 2:1 та отримала бронзові нагороди. У фінальному поєдинку зустрілися «Комишуваха» – ФК «Оріхів». Бойова нульова нічия. В серії післяматчевих пенальті перемогу святкували футболісти «Комишувахи» з рахунком 3:2. Переможці отримали золоті медалі і кубок. Оріхівці стали володарями срібних нагород.

Кращими в індивідуальних номінаціях були визнані: воротар Вольвач Данило, команда «Мирне» с. Мирне; захисник Діброва Ігор, команда ФК «Оріхів» м. Оріхів; півзахисник Антипенко Ігор, команда «Новоданилівка» с. Новоданилівка; нападник Білоцький Максим, команда «Комишувахи» с. Комишуваха.

Нагородження провели голова сільської ради Циганкова Світлана Миколаївна та головний спеціаліст КЗ «Обласний центр ФЗН «Спорт для всіх» Біляєв Володимир Костянтинович.

Організатори мали на меті пропаганду здорового способу життя, підвищення спортивної майстерності футболістів, популяризації фізичної культури та спорту серед різних верств населення а також організації активного та змістовного дозвілля любителів спорту.

Згідно з положенням проведення змагань турнір проходив в одне коло у двох підгрупах. Велика подяка директору Мирненського міського центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Філатову Олексію Миколайовичу за організацію турніру та підготовку спортивної бази.
Організатор змагань – Комунальний заклад «Запорізький обласний центр ФЗН «Спорт для всіх» Запорізької обласної ради на чолі з директором Олегом Рибченком висловлює велику подяку всім футболістам та представникам команд за участь у змаганнях, а також усім організаціям і установам, меценатам, спонсорам та партнерам, серед яких і Запорізька обласна федерація футболу, за співпрацю у підготовці та проведенні чудового спортивного свята для жителів села Мирне. А також висловлює надію та побажання на подальшу плідну співпрацю у розвитку сільського спорту.

за матеріалами сайта Запорізької обласної ради

Залишити відповідь