Як пологівська громада взаємодіє із владою (ФОТО)

Опубліковано в 16:06 Новини, У Пологах    398

Минулий вікенд жителі вулиці Калинової, що у мікрорайоні Пологи-5 (Мурман), провели корисно, весело і дружньо.

У дворі однієї з багатоповерхівок люди зібралися на суботник і власноруч створили для дітей яскравий, зручний, оновлений майданчик.

Мурманівці зазначають, що їх мікрорайон є густо населеним, є велика частина приватного сектору, тому потреба у дитячому майданчику існує давно. Ходити ж місцевим дітям погратися, на майданчик у центр мікрорайону Пологи-5 – далеко.

Коштів у міському бюджеті на окрему програму по встановленню дитячого майданчика не було. Однак, за ініціативи депутата Вадима Болдурата, який проживає на Калиновій, вихід знайшовся. Пропозицію щодо перерозподілу коштів з ремонту прибудинкової дороги на придбання гойдалок підтримали у міській раді.

Як каже депутат Вадим Болдурат, ця дорога не знаходиться у надто поганому стані, до того ж наступного року на вулиці збираються прокладати новий водовід, дорожнє покриття потрібно буде ремонтувати знову.

«Я звернувся до міського голови з пропозицією перекинути з цієї програми 40 тис. грн. на Програму придбання і встановлення дитячого майданчика на вулиці Калиновій. Мене підтримав і міський голова, і депутати на сесії. Ми закупили гірку, гойдалку і карусель. Звернувся також до ген. директора ТОВ «ГДК «Мінерал» з проханням допомогти нам піском для дитячого майданчика. Василь Тимошенко також підтримав і від підприємства завезли машину піску», – розповів Вадим Болдурат.

Свою небайдужість у благоустрою дитячого містечка продемонстрували і місцеві жителі. Молоді батьки вийшли на суботник. Активісти Світлана Ільченко і Антоніна Садова організували збір коштів, закупили фарбу і все необхідне для прибирання та облаштування. Попрацювати на дитячому майданчику прийшло багато людей, допомагали і самі діти. Всі разом фарбували старі гойдалки, розмальовували шини, встановили нові лавки.

Головне, впевнені самі жителі вулиці, не сидіти, склавши руки, і не чекати, доки хтось зробить щось корисне для вас.

Приємно, що пологівці так діють не вперше. Раніше гарний приклад подали й активні мешканці вул. Східної, де, не чекаючи нікого, пологівці облаштували, розфарбували дитячий майданчик, який вже багато років служить їхнім дітям місцем для веселого дозвілля на свіжому повітрі. 

Інформує: міськрада

Залишити відповідь