Як пологівським військовослужбовцям допомагають опанувати нову професію

Опубліковано в 21:32 Новини, У Пологах, У районі    332

Сьогодні, 12 червня в рамках загальнообласної Акції «Декада служби зайнятості для військовослужбовців» було проведено семінар «Оволодій новою професією» з запрошенням соціальних партнерів.

Представник Пологівського комісаріату розповів, про роботу в Збройних Силах України, підписавши контракт. Представник Пологівського управління соціального захисту населення ознайомила з професіями за якими можуть навчати учасників АТО та про послуги які надаються цій категорії осіб.

Особливу увагу було приділено орієнтації на професійне навчання на професії які є актуальними на ринку праці та подальшого працевлаштування про що розповіла завідувач сектором активної підтримки безробітних Пологівської районної філії.

З метою покращення якості надання соціальних послуг військовослужбовцям які брали участь у проведенні антитерористичної операції з 11 червня проводиться загальнообласна Акція «Декада служби зайнятості для військовослужбовців»

В рамках акції, Лісогурському Євгену, безробітному Пологівської районної філії, який визначився з напрямом своєї майбутньої підприємницької діяльності, служба зайнятості організувала навчання на курсах з вивчення основ підприємницької діяльності в ДНЗ «Одеський ЦПТО Державної служби зайнятості».

Залишити відповідь