Як пологівці змагалися у тактичній грі «Нічний дозор» (ФОТО)

Опубліковано в 17:55 Новини, У районі, У регіоні, Фото-галерея    358

Захід  національно-патріотичного виховання для молоді «Запорізька слава» традиційно проходить на о. Хортиця напередодні святкування Дня захисника України.  Вже третій рік обласний центр патріотичного виховання молоді спільно з Всеукраїнською федерацією «Спас» та Запорізькою обласною організацією «Товариство сприяння обороні України», за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації проводить таку молодіжну акцію.

Метою акції є виховання громадянина-патріота України, утвердження любові до Батьківщини, духовності, моральності, шанобливого ставлення до національних надбань українського народу, наслідування найкращих прикладів мужності та звитяги борців за свободу та незалежність України як з історичного минулого, так і захисників, які сьогодні відстоюють суверенітет та територіальну цілісність держави на Сході країни.

Цього року учасниками акції стали 12 команд студентів Запорізьких вишів віком 14 – 35 років, серед яких два з Пологівського району: ДНЗ « Пологівський професійний ліцей» та Федорівський центр професійної освіти.

Протягом трьох днів студенти навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації з усієї області  брали участь у майстер-класах та змаганнях. Дисципліни для змагань нелегкі, студенти долати військово-прикладну смугу, збирали-розбирали автомат Калашникова, вчилися інженерній підготовці, стріляли з пневматичної гвинтівки та  лука, а також спробували себе в наданні первинної медичної допомоги в умовах бойових дій та спортивному орієнтуванні. Крім цього, учасники навчалися основам козацького бойового мистецтва «Спас», а саме: метанню списа, ножа, боротьбі на поясах, фехтуванню на шаблях, фланкуванню шаблею тощо. Команди змагалися у тереновій тактичній грі «Нічний дозор», брали участь в історичній вікторині та квест-іграх.

По закінченню національно-патріотичної акції «Запорізька слава»  учасники отримали сертифікати.

Участь делегатів Пологівського району відбулась в рамках національно-патріотичного виховання, організатор відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

Інформує: сайт Пологівської РДА

Залишити відповідь