Як пологівцям ПРАВИЛЬНО звертатись до лікарні. Куди телефонувати?

Опубліковано в 10:08 Важливі, Новини, У Пологах    956

На сайті Пологівської міськради йдеться:

У зв’язку із введеними Урядом України карантинних заходів з приводу КОРОНАВІРУСУ просимо Вас дотримуватись таких правил при зверененні до лікувального закладу:

Здорових та хронічних пацієнтів без ознак загострення захворювання просимо максимально утриматись від планових візитів до сімейного лікаря. На дослідження, щеплення, планову консультацію, отримання довідки, рецептів, проходження медичної комісії або просто задати питання, чи взяти довідку – обов’язково зв’яжіться зі сімейним лікарем за мобільним телефоном лікаря або через реєстратуру, щоб врахувати необхідність і доцільність візиту.

Якщо захворіли і у Вас наявні симптоми ГРВІ, зв’яжіться із своїм сімейним лікарем по телефону, щоб отримати індивідуальні рекомендації щодо Вашого стану, залишайтесь вдома. У більшості випадків ці симптоми ГРВІ і потребують лише рекомендацій щодо симптоматичного лікування.

Зверніть увагу на симптоми, які можуть насторожувати:

– температура вище 38 градусів, яка триває понад 3 дні;
– задишка, відчуття нестачі повітря;
– прогресуюче погіршення загального самопочуття.

При виникненні симптомів ГРВІ у випадку, якщо Ви протягом останніх 14 днів повернулися з місць з високою захворюваністю на коронавірусну інфекцію (Китай, Європа), прохання зв’язатися із сімейним лікарем по телефону, щоб визначитися про подальший план дій.

Приходячи на прийом, при наявності симптомів ГРВІ, одягайте маску.

При виникненні питань телефонувати за номерами:
066 981 46 97 (з 7.30 до 16.00)
066 981 43 47(цілодобово).

При виникненні питань щодо організації та надання медичної допомоги в Пологівському районі звертайтеся до головного лікаря Дуб Анни Михайлівни, моб.тел. 050 356 23 12.

Соціальна самоізоляція та уникнення контактів – це найефективніший спосіб ліквідації і нерозповсюдження будь-якої епідемії! Будьте соціально відповідальними, бережіть себе, один одного і будьте здорові!

Залишити відповідь