Як працює система «ProZorro» у Пологах?

Опубліковано в 19:09 Новини, У Пологах    247

1 жовтня під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації була проведена нарада з питань підбиття підсумків  здійснення допорогових закупівель у системі «ProZorro»  за 9 місяців  2018 року.

Відповідно до розглянутої інформації Пологівською районною державною адміністрацією та її самостійними структурними підрозділами на виконання Закону України «Про публічні закупівлі» та розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 03.03.2017 № 94 «Про здійснення допорогових публічних закупівель у електронній системі «ProZorro»» з метою дотримання принципів публічності закупівель та економії бюджетних коштів,  на протязі 9 місяців 2018 року проводилися допорогові закупівлі предметів вартістю від 3 тисяч грн. через систему електронних закупівель  «ProZorro».

За 3 картали 2018 року  структурними підрозділами  райдержадміністрації було освоєно  4 165 796,82 грн . Економія по договорах укладених через систему «ProZorro» склала 330 089,27грн.

Під час наради перший заступник голови райдержадміністрації А.Клименко нагадав про персональну  відповідальність осіб, що здійснюють допорогові державні закупівлі у системі  «ProZorro», та наголосив на необхідності суворо дотримуватися Алгоритму проведення Закупівлі, що є додатком до Порядку здійснення допорогових закупівель затверджених Наказом ДП «ЗОВНІШТОРГВИДАВ УКРАЇНИ» № 35 від 13.04.2016, і  вимог розпорядження голови районної державної адміністрації від 16.03.2017 № 97 «Про здійснення допорогових публічних закупівель у електронній системі «ProZorro», а також  вести постійний моніторинг проведення допорогових закупівель та використовувати в повному обсязі кошти по бюджетних призначеннях.

Залишити відповідь