Як сьогодні працює медіатека у сільській школі? (ВІДЕО)

Опубліковано в 13:15 Відео-галаеря, Новини, У районі, Фото-галерея, Цікаво та корисно    292

Ще з квітня минулого року на території Пологівської ЗЗСО №5 1-3 ступенів”, що на с. Пологи, відкрив свої двері кабінет шкільної медіатеки.

Першочерговою функцією даного кабінету було забезпечення комфортних умов здобуття інформації та проведення дозвілля, учням закладу, які мають особливі освітні потреби.

Кабінет шкільної медіатеки у сільській школі створено за підтримки Президента України, фінансуванням фонду Марини Порошенко.

Дане приміщення обладнано зручними корпусними та м’якими безкаркасними меблями, а також сучасними комп’ютерами та принтером. Сьогодні, до шкільної медіатеки приходять усі школярі навчального закладу с. Пологи – кому книжку цікаву взяти для читання, кому зробити ксерокопію чи “загуглити” необхідну інформацію, а кому просто відпочити, послухати музику, або подивитися цікавий фільм чи мультфільм.

Наталя Лучків – соціальний педагог та працівник шкільної медіатеки у захваті розповідає про роботу кабінету та про кількість дітей, які щодня відвідують його.

“Ми називаємо цей кабінет ще й місцем психологічного розвантаження, адже а в процесі навчання дитина має знайти місце на території навчального закладу, де їй буде ще й комфортно та зручно відпочити від шкільної нагрузки”– говорить директор школи Сергій Горулько.

Створення таких кабінетів – це великий крок в навчально-корекційному майбутньому наших школярів. Діти мають комфортно почуватися в навчальному закладі, а тим більше діти з особливими освітніми потребами.

Оля Белименко

Залишити відповідь