Як у с. Костянтинівка Новий Рік зустрічали (ФОТО)

Опубліковано в 14:51 Новини, У Пологах, У районі, У регіоні, Фото-галерея, Цікаво та корисно    400

28 грудня святковим концертом зустрів Агрокомівський край прийдешній 2019 рік.  22 аматори сцени дарували свої таланти землякам.

Ведучі А. Павлусевич та Д. Муравйова щиро привітали всіх присутніх із новорічними святами.

І розпочалося казкове дійство!

Із казочки «Про трьох поросят» завітали герої – смішні, веселі поросятка (К. Кейда, М. Сочован, С. Лозицький), які і танцювали, і співали, і на свою «матусеньку» Свинку чекали, образ якої неперевершено відтворила А. Даценко.

«Свинка-господинка» зі своєю подругою «Свинкою-моделлю» (А. Пітель) танцювали, співали, усіх земляків зі святом вітали, а глядачі їх тепло зустрічали!

«Залетіла» до нас на свято бабуся Ягуся (О. Пітель), яка подарувала глядачам веселі хвилини і гарний настрій. Незважаючи на холод, прийшла до нас і Жабка-задавака (І. Даценко), яка дуже хотіла побачити діда Мороза і Снігуроньку (А. Гончар, О. Сочован).

І вони завітали до нас на свято. Яскравими вогнями засяяла ялинка, а всі дітлахи водили хороводи, співали й танцювали біля ялинки, розгадували загадки і розказували вірші. Дідусь Мороз гостинно частував їх солодощами.

Були на новорічному святі і «бабки-йожки», яких майстерно зіграли учасниці вокальної групи «Криниченька». Вони виконали новорічні хіти і запросили усіх земляків заспівати з ними разом.

Веселились усі!

Чарівними голосами порадували земляків солістки нашого клубу: В. Містюк, І. Даценко, У. Кісіль, О. Сочован, Л. Плетінь, Г. Гаркавенко, К. Тріщук та учасниці дитячої вокальної групи «Мрія».

Зі словами вітання виступили сільський голова Н.М. Дмитренко, голова профспілкового комітету Н.В. Гончар.  А директор ТОВ «АГРО КОМ 1990» В.В. Бандуров разом з вітальними словами частував усіх присутніх шампанським та цукерками.

І ось на сцену виходить маленький хлопчик (С. Лозицький) в образі Нового 2019 року. Які теплі слова привітань подарував він землякам! Тому ми впевнені, що Новий рік для нас буде світлим і щасливим!

Користуючись нагодою, від імені учасників художньої самодіяльності Костянтинівського сільського клубу, жителів сіл дякуємо директору ТОВ «АГРО КОМ 1990» В.В. Бандурову, сільському голові Н.М. Дмитренко, голові профспілкового комітету ТОВ «АГРО КОМ 1990» Н.В. Гончар за матеріальну допомогу у проведенні новорічного свята, за те, що вони завжди святкують разом з нами!

Дорогі земляки! Прийміть щирі вітання із новим 2019 роком! Щастя Вам і вашим родинам!

Інформує: завідуюча Костянтинівським сільським клубом Катерина Тріщук

Залишити відповідь